Акторка Наталка Денисенко була дружиною актора Андрія Федінчика. Але рік тому стала дружиною військовослужбовця Андрія Федінчика. Після повномасштабного вторгнення росії чоловік став до лав ЗСУ.

У відвертому інтерв’ю для програми СТБ  «Неймовірна правда про зірок» Наталка розповіла ведучим Григорію Решетнику та Надії Матвєєвій про своє життя: чому зітхнулася із хейтом, як їй вдається не падати духом та що її надихає.

Чому залишилась в Україні

“Я не хотіла кудись їхати, тікати. Мені просто хотілося бути вдома. До того ж, мій чоловік в ЗСУ. Думала: «Не дай бог щось, то я маю бути десь поруч, щоб вирішити якісь питання”.

Про хейт усоцмережах

Наталка зіштовхнулась з хейтом у соцмережах. Деякі коментатори дивувались, що жінка продовжує жити, працювати, доглядати за собою, попри всі складнощі.

«Напевне, таке пишуть люди, у яких чоловіки не на війні. У них є якісь упередження,  як має виглядати жінка, чоловік якої зараз боронить країну. Жінки не сидять і не плачуть постійно, тому що у них є інші справи. Треба жити далі», – пояснила акторка.

наталка денисенко чоловік андрій федінчик служить в зсу на війні
Наталка Денисенко і Андрій Федінчик

Коли «накривають» емоції

“Я можу усміхатися і жити далі, а можу розплакатися, наприклад, коли почую пісню. Або після розмови з чоловіком. Потім далі пішла в магазин, чи знімати огляди в Інстаграм, чи по іншим справах. З Андрієм спілкуємось щодня, він на зв’язку. Нещодавно відправляла йому відео, як син дивиться на наше сімейне фото, яке висить при вході, і говорить: «Як я чекаю на тата…».

Про свою самостійність

“Коли закінчиться війна і повернеться Андрій, мені потрібно буде наново вчитися просити допомоги. Він завжди мені казав, що я домінант у стосунках, ніколи нічого сама не попрошу”.

наталка денисенко чоловік андрій федінчик служить в зсу на війні
Наталка Денисенко і Андрій Федінчик із сином Андрійком

Про натхнення та роботу

Поки чоловік на війні, теплими обіймами маму зігріває її син. Він не дає Наталці падати духом. Окрім часу з дитиною, акторці допомагає розвіятися прогулянка вздовж Київського моря.

Наталка зізнається, що акторські пропозиції продовжують надходити, проте головним джерелом заробітку сьогодні все ж є ведення блогу. А не так давно вона поринула у ще одну улюблену справу – власний проєкт «Наталка-читалка».

«Я читаю вірші українських поетів на публіку, під звуки фортепіано. Це благодійні вечори. Ми з глядачами зібрали до 400 тисяч гривень», – розповіла акторка.

Нагадаємо, проєкт «Неймовірна правда про зірок» виходить щосуботи о 9:30 на СТБ.

Фото: надане СТБ, instagram.com/andreyfedinchik

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

“Закохався після першої розмови”: Тарас Цимбалюк розкрив деталі знайомства зі Світланою Готочкіною

«Ми плануємо дитину»: Валерія Товстолєс вперше розповіла про нового хлопця-іноземця (ФОТО)