“Закохався після першої розмови”: Тарас Цимбалюк розкрив деталі знайомства зі Світланою Готочкіною

Влітку 2022 року стало відомо, що актор, зірка “Чорного ворона” і “Спіймати КайдашаТарас Цимбалюк розлучився з дружиною, візажисткою Тіною Антоненко. Певний час він не коментував особисте життя. Тоді актор присвятив себе благодійним заходам для збору коштів на ЗСУ, спорту та зйомкам у кіно.

Проте нещодавно у стрічці Цимбалюка почала з’являтися таємнича білявка, з якою чоловік все частіше проводив час. Незабаром двоє оголосили, що зустрічаються. Про закоханість та стосунки з бізнесвумен, рестораторкою та екс-учасницею реаліті «Холостяк» Світланою Готочкіною Тарас розповів у великому інтерв’ю проєкту СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником.

Цимбалюк поділився, що їхні зі Світланою думки та мрії щодо майбутнього багато в чому збігаються. «Я взагалі не бачу сенсу без стосунків і сім’ї у своєму житті. Ти повинен заради когось жити. Хтось повинен жити заради тебе, — пояснив Тарас. —Я не загадував, що найближчим часом може відбутись така внутрішня приємна трансформація. Що когось зустріну, і ця людина співпаде, як пазл. Тому це приємно».

тарас цимбалюк зустрічається дружина нова дівчина світлана готочкіна

Знайомство актора з Готочкіною відбулось в соціальній мережі завдяки подрузі. «Настя прийшла до мене на виставу, зняла сторис, і Свєта на це відреагувала. Ми почали переписуватись. Полайкали одне одному фотки. А найголовніше сталось десь через 3 дні. Свєта тоді була в Польщі. Ми зідзвонились по WhatsApp. Ніхто нічого не очікував від цього дзвінка. Проговорили 4 години… Ми ржали, як коні. У нас стався синхрон в почутті гумору, нам цікаво було дізнатись один про одного хоч щось. Свєтуся дуже ініціативна. У неї є харизма, яка, звичайно, притягує мене»,— розповів Тарас.

тарас цимбалюк зустрічається дружина нова дівчина світлана готочкіна

Разом пара вже 5 місяців. Актор зізнався, що перша зустріч змусила його, дорослого чоловіка, хвилюватись, наче хлопчика: «Перший місяць ми взагалі не бачились, лише спілкувались. А потім була дуже цікава перша зустріч. Так, я бачив фотографії Свєти, ми зідзвонювались по відео, але в житті вона виглядає трошки інакше.


Перші моменти сканували один одного, вивчали. Були переживання… взяти за руку… Ми спілкувались досить сміливо дистанційно, а зустрілись – і складно було слова підібрати. В цьому був свій шарм і кайф. Я взагалі ніколи ні з ким не знайомився дистанційно. Архаїчний в цьому плані. Але щось в цьому є, звичайно. Зрозумів, що закохався, мабуть, після нашої першої телефонної розмови».

Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Дивіться також:

«Ми насолоджуємося побутом»: Тарас Цимбалюк розповів про нові стосунки

Нові романи і віддане кохання: з ким і як українські зірки святкують День Валентина (ФОТО)

Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов та інші актори купили на фронт 5 швидких (ФОТО)