День святого Валентина, свято кохання, цьогоріч не схожий на інші. Хтось провів коханих на фронт, хтось розділений кордонами і війною, одні втратили любов, а інші знайшли. Це стосується й українських зірок.

Хто, як і з ким святкує День святого Валентина 2023 – у нашому огляді.


Чоловік акторки Наталки Денисенко, актор Андрій Федінчик, воює. Цьогоріч вони зустрінуть День закоханих нарізно. “Кохайте – бо це те, що дає нам сили триматися і жити, – відчуває серцем Наталка. – Сьогодні святкую без свого коханого. Але сподіваюся побачимося, і не через 10 років , як він пожартував, а зовсім скоро!” Бажаємо, щоб шосту річницю весілля Наталка і Андрій зустріли він-на-віч у переможній Україні!

Телеведучі Катя Осадча і Юрій Горбунов днями відзначили шосту річницю весілля. І День закоханих щасливі зустріти разом. “Цей день для того, щоб ще раз сказати дякую і люблю. Дякую за твоє кохання. Люблю тебе! – не втомлюється повторювати Катя. – Українців випробовують з усіх боків, і почуття не стали винятком. Цей рік кохання в родинах і парах проходило випробування нервами, стресом, відчаєм і втратами…

Не в моїх силах загоїти всі рани в душі, але знайте, що настане світлий день, і цей день кохання знову буде, як раніше, без присмаку смутку… Думками з кожним з вас, хто не може бути поруч з коханими в цей день”.

“Він сказав, що викладе усі наші дурацькі фотокартки, тож я працюю на випередження, – жартує акторка Анастасія Цимбалару про коханого чоловіка, актора Григорія Бакланова. Вони одружені з вересня 2021-го – вважай, молодята. Хоча перший День закоханих зустріли ще у 2015-му. – З днем любові, мій Григорію Ігоровичу! З тобою він щодня!”

Актор Тарас Цимбалюк у 2022 році розлучився із другою дружиною. І сам не чекав, що знайде нове кохання. Але йому пощастило. Цей День святого Валентина він вперше зустрічає з рестораторкою Світланою Готочкіною.

“Обовязково будьте закоханими! Почуття – зброя! Бережіть і примножуйте любов: вона переможе будь-що! Цей день важливий! Хай він існує тільки заради того, щоб зупинитись на мить і вкотре подумати про людину, яка робить тебе щасливішим! Я точно знаю: без кохання – життя неповноцінне! І нічого у цьому світі не замінить справжніх емоцій… Цінуйте кожну хвилину разом, бо життя, як бачите, стало ще більш безцінним! І це все завдяки почуттям, котрі нас мотивують та зміцнюють”, – ділиться думками про найсокровенніше почуття Тарас.

Володимир Дантес оголосив про розлучення зі Надею Дорофєєвою навесні 2022 року, хоча насправді почуття згасли і рішення назріло раніше. Їхній шлюб тривав 7 років. А подальша історія відома: Надя зійшлася з Михайлом Кацуріним, а Володимир зустрічається із Дашею Кацуріною, екс-дружиною нового обранця своєї екс-дружини. І це особливі почуття. “Дякую тобі 🖤” – говорить Володимир Даші. Любов може звучати і так.

Велика війна зробила День святого Валентина особливим для Марічки Падалко. Її чоловік Єгор Соболєв у війську. “Ми з чоловіком завжди вважали 14 лютого звичайним днем, бо Єгор наполягав, що День закоханих має бути щодня. Думала, що сьогодні мине як звичайний день, але ні, дуже сумно, бо ми, навпено, вперше не поруч”. Марічка і Єгор одружені 13 років, мають трьох дітей.

 “Дякую за любов, сім‘ю і трьох Тополяток. Кохаю”, – пише Тарас Тополя до дружини, співаки Alyosha. З початком повномасштабного вторгнення Тарас і всі “Антитіла” долучилися до справи – були парамедиками, волонтерили. А зараз зосередилися на забезпеченні потреб свого підрозділу та фонду, що опікується дітьми загиблих героїв. Тож перебувають між фронтом і концертними майдінчиками усього світу. І День Валентина Тарас із дружиною, що забрала дітей у США, до свекрухи, проведуть не разом. А ця світлина- з їхньої щасливої новорічної зустрічі.

“Кохаю тебе, Тополька! Дякую Творцю за тебе! Ну, ти все знаєш… І я знаю… І дітки… Ти воїн за правду і любов у всьому! Пишаємося тобою! І дякую тобі за все! Ми з дітками віримо, що зовсім скоро буде привід для нових щасливих фото разом, вдома, в Україні!” – відгукується Alyosha. І показує рідкісну світлину з їхнього із Тарасом весілля. До речі, в 2023-му вони святкуватимуть 10-ту річницю!

Григорій і Христина Решетники одружені 11 років і знають: “Любов – це усі випробування долі проходити разом!”

Романові соліста гурту Kalush Олега Псюка та Олександри Білобров скоро два роки. Романтика триває! “Йо! Ми з моєю Білобровою вітаємо всіх з Днем закоханих. Цей день є ще одним приводом сказати своїм близьким людям, як сильно ви їх любите! Тому всі, хто читає цей пост, підіть обійміть або зателефонуйте своїм коханим”, – закликає Олег.

Світлана Тарабарова скоро стане мамою трьох дітей. І говорить про День святого Валентина з цієї позиції. “День закоханих. Для багатьох батьків це наразі день втомлених. Але навіть коли все валиться з рук, коли “ми ж домовлялися цього року без подарунків”, коли часу на романтику, здається, немає, бо діти займають собою весь простір і час… Саме в таку хвилину згадайте, що вони зявилися на світ саме завдяки вашій любові. Знайдіть хвилину обійняти і поцілувати один одного. І встигнути сказати “люблю”. Бо це головне! А найкраще побачення в світі можна зробити в будь-який день, хай у вас буде не “день Валентина” а “рік Валентина” або навіть все життя”.

Фото: Instagram

Дивіться також:

Валентинки по-українськи: Ектор Хіменес-Браво знявся для жартівливих листівок про справжнє кохання (ФОТО)

26 років разом: Вікторія і Девід Бекхеми вітають одне одного з Днем Валентина архівними фото

Топ-5 фільмів про кохання усіх часів до Дня Святого Валентина