Телеведущий Григорий Решетник с женой Кристиной, которая вот-вот родит третьего ребенка, отметили 10 годовщину свадьбы.

В честь важной даты супруги обменялись трогательными поздравлениями и опубликовали ранее неизвестные фотографии со своей свадьбы.

«10 років сімейного щастя! Кохання моє, ти просто НЕРЕАЛЬНА! Дякую тобі за все. Ти мій всесвіт, який я обожнюю ? Вітаю нас і нашу сім‘ю ?», — написал Григорий Решетник.

Григорий решетник свадьба
Венчание Григория Решетника и Кристины

григорий решетник жена свадебная фотосессия григорий решетник свадьба Жена ведущего в своих поздравлениях рассказала их историю любви.

«Насправді, разом ми набагато довше — уже 12 років, — пишет Кристина Решетник. — «Ми познайомились в 2008 році і коли вперше тебе побачила, знала, що ми будемо разом — бо це була любов з першого погляду)) таке буває — факт!!! )) Ми пішли на побачення і більше не розлучалися ні на день».

«Ми годинами планували наше життя: хотіли побачити увесь світ, відгуляти весілля, назвати першого синочка Іваном, придбати власне житло.. та іще багато всього)) І як же приємно сьогодні згадувати це і розуміти, що поступово ми всі наші мрії реалізовуємо», — добавила жена телеведущего.

свадьба григория решетника

Кристина Решетник также рассказала подробности их пышной свадьбы в Ивано-Франковске.

«Весілля на 150 людей в Івано-Франківську (тоді було так холодно +10), яке ми ніколи не забудемо, потім поява наших двох неймовірних синочків Ванюші і Дімулі, з якими ми об’їздили уже півсвіту, сюрпризи один одному, емоції, та навіть ті випробування і труднощі, про які складно згадувати — нам однозначно є про що згадати за ці 12 років. І те, що ми до всього, що маємо зараз, йдемо вже стільки років разом, це і є справжній подарунок з небес, який ми точно заслужили», — говорит Кристина.

Когда пара отмечала восьмую годовщину свадьбы жена Григория также поделилась интересными подробностями со днях их свадьбы:

«Святкували до 6 ранку і пам’ятаю, єдине — хотілось іще, і іще — так було весело))) Щоправда, перед важливим днем ми не спали добу, тому коханий мало не проспав власне весілля))) Коли подзвонила йому вранці зі словами: «Ну що, ти уже виїжджаєш? Уже готовий?», він навіть оком не моргнувши, сказав, що готовий на всі 100))) тому про цю ситуацію я уже дізналась на наступний день)) Майже, як у фільмах — наречений ледь не спізнився на весілля! Буває ж в житті таке ?», — рассказала Кристина.

свадьба решетника
«Обіцяю, що наступні 10/30/70 років у нашого подружжя будуть не менш яскраві)) І я завжди буду тобі підтримкою, опорою, натхненням та вірою в свої сили ❤️ Ну а те, що ми собі зробили найкращий подарунок на 10-річчя шлюбу — це беззаперечний факт», — закончила Решетник, имея в виду рождение третьего ребенка.

Примечательно, что в десятую годовщину своей свадьбы Григорий Решетник работал ведущим на свадьбе сына Оксаны Марченко. На той свадьбе также выступал участник группы «Время и стекло» Позитив, у которого на следующий день диагностировали COVID-19.

Фото — instagram.com/grisha_reshetnik/, instagram.com/kristina_reshetnik/

Смотрите также:

Ведущий «Один за всех» Михаил Присяжнюк: «Я уже 20 лет верен своей жене морально и физически»

Григорий Решетник: «Статус холостяка и холостячки – это хорошо, но немодно»

Ксения Мишина показала свои наряды на шоу «Холостячка»