Ведущий “ХолостячкиГригорий Решетник с женой Кристиной отметили одиннадцатую годовщину свадьбы.

В честь важной даты супруги обменялись трогательными поздравлениями. “ReshetnikFamily 11-ть років! Кохана, дякую тобі за наше щастя та наших діток! Люблю ще сильніше!” – написал Григорий в “Инстаграме“, подкрепив поздравление фото со свадьбы.

Вспомним, каким красивым было их торжество.

Григорий решетник свадьба
Венчание Григория Решетника и Кристины

григорий решетник жена свадебная фотосессия григорий решетник свадьба Жена ведущего год назад рассказала их историю любви.

“Насправді, разом ми набагато довше – уже 12 років, – пишет Кристина Решетник. – “Ми познайомились в 2008 році і коли вперше тебе побачила, знала, що ми будемо разом – бо це була любов з першого погляду)) таке буває – факт!!! )) Ми пішли на побачення і більше не розлучалися ні на день”.

“Ми годинами планували наше життя: хотіли побачити увесь світ, відгуляти весілля, назвати першого синочка Іваном, придбати власне житло.. та іще багато всього)) І як же приємно сьогодні згадувати це і розуміти, що поступово ми всі наші мрії реалізовуємо”, – добавила жена телеведущего.

свадьба григория решетника

Кристина Решетник также рассказала подробности их пышной свадьбы в Ивано-Франковске.

“Весілля на 150 людей в Івано-Франківську (тоді було так холодно +10), яке ми ніколи не забудемо, потім поява наших двох неймовірних синочків Ванюші і Дімулі, з якими ми об’їздили уже півсвіту, сюрпризи один одному, емоції, та навіть ті випробування і труднощі, про які складно згадувати – нам однозначно є про що згадати за ці 12 років. І те, що ми до всього, що маємо зараз, йдемо вже стільки років разом, це і є справжній подарунок з небес, який ми точно заслужили”, – говорит Кристина.

Когда пара отмечала восьмую годовщину свадьбы жена Григория также поделилась интересными подробностями со днях их свадьбы:

“Святкували до 6 ранку і пам’ятаю, єдине — хотілось іще, і іще — так було весело))) Щоправда, перед важливим днем ми не спали добу, тому коханий мало не проспав власне весілля))) Коли подзвонила йому вранці зі словами: «Ну що, ти уже виїжджаєш? Уже готовий?», він навіть оком не моргнувши, сказав, що готовий на всі 100))) тому про цю ситуацію я уже дізналась на наступний день)) Майже, як у фільмах — наречений ледь не спізнився на весілля! Буває ж в житті таке ?», — рассказала Кристина.

свадьба решетника
“Обіцяю, що наступні 10/30/70 років у нашого подружжя будуть не менш яскраві)) І я завжди буду тобі підтримкою, опорою, натхненням та вірою в свої сили ❤️ Ну а те, що ми собі зробили найкращий подарунок на 10-річчя шлюбу – це беззаперечний факт”, – закончила Решетник, имея в виду рождение третьего ребенка.

Фото – instagram.com/grisha_reshetnik/, instagram.com/kristina_reshetnik/

Смотрите также:

Ведущий «Один за всех» Михаил Присяжнюк: «Я уже 20 лет верен своей жене морально и физически»

Григорий Решетник: «Статус холостяка и холостячки – это хорошо, но немодно»

Ксения Мишина показала свои наряды на шоу «Холостячка»