11 вересня – свято в родині Олі Полякової та її чоловіка Вадима. Вони сказали одне одному “так” 19 років тому.

Та святкувати вони планують пізніше. “Нашій сім’ї сьогодні 19! Звісно, ми обоє забули про це, але коли так довго знаєш одне одного, це не страшно, – каже співачка. – Страшно коли війна розділяє, забирає. Дай нам Бог миру! Перемоги! Тоді відсвяткуємо!”

В якості вітальної листівки Оля використала родинну світлину із чоловіком і доньками – Вадима зірка, доволі відверта у соцмережах, показує рідко.

оля полякова чоловік діти весілля річниця
Оля Полякова з чоловіком Вадимом та доньками Машею і Алісою

Раніше в інтерв’ю “Каравану історій” співачка розповіла про перше знайомство з Вадимом і подальше весілля.

“Мене запросили виступити на заході, і, як виявилося, це був день народження Вадика. Він у мене відомий меломан”, – каже Полякова. – “Вадик попросив, щоб на його святі виступала красива співачка з гарним голосом. А ви знаєте, на той момент на естраді за цими критеріями була тільки одна артистка – я. При цьому нам організатори сказали, що виступ буде благодійним і майже безкоштовним, а співати я буду перед дітками з кардіологічними проблемами. Приїжджаю я, отже, зі своїм бендом – і бачу цих “хворих діток” за тридцять, у дорогих костюмах… Я сказала, що це хамство і виступати не буду. Вадим тут же прийшов до мене в гримерку, з’ясував, що відбувається, і розрахувався. Він вчинив як справжній дипломат”.

“Того вечора Господь створив усі необхідні спецефекти, щоб Вадик закохався в мене з першого погляду. На небі горів багряний захід сонця, і, поки я співала, здійнявся вітер, почалася гроза. Блискавки виблискують, моє волосся тріпає вітер, а я співаю… Як у кліпі. Вадик любить згадувати той вечір: “Я досі це бачу: гроза, вітер, і ти, у своїй рожевій сукні, з такими ногами…”, – поділилася співачка.

“Вадик узяв на себе всі проблеми. За тиждень після того, як освідчився мені, купив нам квартиру – з ремонтом, меблями, навіть із постільною білизною і рушниками. І сам організував весілля, я навіть пальцем не поворухнула. Це було чудове свято, найкраще в моєму житті. І, як я люблю жартувати, наша дружба якось плавно переросла в мою вагітність”, – згадує Полякова.

Зараз у Олі та Вадима двоє дочок: Маші 18 років, вона студентка у Великій Британії, Алісі скоро 12, вона школярка.

Фото: facebook.com/polyakovamusic

Дивіться також:

Донька Олі Полякової зустріла 18-річчя із бойфрендом у Парижі (ФОТО)

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначають 20-ту річницю весілля: архівні фото церемонії

Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс святкують 11-ту річницю: історія кохання в чесних фото