Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначають 20-ту річницю весілля: архівні фото церемонії

Телеведуча Маша Єфросиніна та її чоловік, фінансист Тимур Хромаєв, відзначають 20 років від дня одруження. Їхня пара є однією з найміцніших серед публічних особистостей України.

“Святкування нашої 20-ї річниці, на яке ми не заслужили. Бо його не буде, – зізнається Маша у соцмережах. – 20 років тому, під час нашого казкового весілля, Тимур прошепотів мені на вухо: «На 20-ту річницю зробимо свято ще крутіше!» В нас вже був і сценарій шаленої пати, і нескінченний лист гостей, які пройшли з нами ці роки, відіграючи в різні періоди важливі ролі для нашої родини. Ми з Тимуром за ці роки створили нашу оселю в Києві, народили тут двох дітей. Побудували карʼєри, кожна з яких була направлена на розвиток як соціальної так і економічної складової країни!!
Він, на третину осетин, на третину грузин. Я – кримчанка. Ми створили нашу українську родину! Планували будувати будинок та розвивати екосистему своїх бізнесів. І прийшла одна хвора на всю голову мерзенна падла зі своєю армією вбивць, і вирішила в нас все це забрати, як і у мільйонів сімей країни”.

В інстаграмі Маша показала відеоролик з найбільш важливими і зворушливими моментами їхніх 20 років.

Пара одружилася 2003 року. А познайомилися вони випадково. Про це Маша розповіла раніше в інтерв’ю “Каравану історій“. “Ялта – друге за значимістю місто для мене. Я саме там познайомилася з Тимуром, прямо на набережній. … На той момент я вже давно жила в Києві, працювала на «Новому каналі» в «Підйомі», і треба було приїхати до Ялти на вікенд з подружками, щоб зустріти свою долю! Фактично мій рідний Крим подарував мені чоловіка.

А відбулася наша доленосна зустріч дуже смішно. Ми опинилися в один і той же час біля одного кіоску. Я купувала яблучний сік, а він – воду. Отак і зіткнулися. Чесно, це не були сигарети чи шампанське – сік! Тимур запитав: “Я вас десь бачив?” Я, зірка, кінематографічно проткнула соломинкою коробку з яблучним соком, взяла трубочку в зуби, почала втягувати сік і при цьому сказала: “Дуже смішно!” Як мене не можна взнати? Адже минуло всього кілька місяців після отримання премії «Телетріумф»! Зараз смішно згадувати і той яблучний сік, страшенно нудотний і огидний, і мою першу реакцію на запитання Тимура”.

маша єфросініна тимур хромаєв весілля річниця

“Однак мені весь час здавалося, що нічого не вийде, – розповіла Маша про перебіг їхнього роману. – Ми з Тимуром були не те що полярні, ми перпендикулярні. У всьому. Стосовно життя, темпераменту. Він точно не планував бачити поряд із собою жінку, пов’язану з телебаченням і з такою жагою охопити все й одразу, а ще бажано якнайбільше і швидше. Дуже цікаво спостерігати, як здатні змінюватися люди”.

Та вони одружилися. І за місяць після освідчення Тимура Маша взнала, що чекає первістка. Весілля Маші Єфросиніної і Тимура Хромаєва було веселим і незабутнім, з купою пригод і курйозів. Кілька років тому Маша розповіла у подробицях, як це було.

«У мене було найказковіше весілля: з лезгінкою та українськими піснями. З градом та сонцем! З голубами, що згодом оселилися надовго на даху будинку! Із сукнею, яку потрібно було розстібати 40 хвилин, щоб сходити в туалет! І з артисткою циганського ансамблю, яка, з невідомої причини, з ансамблем своїм не поїхала, а з’явилася раптово під час мого кидка букета…і, ясна річ, відхопила його собі… Подруги мої були «дуже цьому раді». Наше веселе та незабутнє весілля, Тимуряха, під час якого в тебе була температура 39,5…»

маша єфросініна тимур хромаєв весілля річниця
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв у день весілля

маша єфросініна тимур хромаєв весілля річниця
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв у день весілля

Раніше в інтерв’ю «Каравану історій» Маша Єфросиніна розповіла, що познайомилася з Тимуром у момент душевної травми, коли зневірилася у чоловіках.

Нагадаємо, у родині Маші Єфросініної та Тимура Хромаєва двоє дітей –  старша донька, 19-літня Нана и восьмирічний син Олександр.

Фото — www.instagram.com/mashaefrosinina, facebook.com/EfroLife

Дивіться також:

Було – стало: як Маша Єфросиніна змінювалася протягом життя

Маша Ефросинина рассказала о диетах, детоксе и пластических операциях