Несменный ведущий шоу «Холостяк» Григорий Решетник сам уже давно не холост, а вот уже восемь лет счастлив в браке и является примером идеального семьянина. В октябре Григорий и его супруга Кристина отмечают годовщину свадьбы.

Влюбленные поженились 10 октября 2010 года. В 2013 году у пары родился первенец — Иван, а летом 2017 Кристина родила Григорию второго сына — Дмитрия.

Присоединяйтесь к нам в FacebookTwitterInstagram  и всегда будьте в курсе самых интересных новостей шоубиза и материалов журнала «Караван историй»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


«10.10.10 — наша з тобою дата ❤️ 8 років уже одружені, 10 років разом і 2 синочків-Решетників усміхаються нам щоранку ?? Щастя є, і це — наша сім’я ???», — подписала фото Кристина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Григорий Решетник (@grisha_reshetnik)


«8 незабутніх років! Люблю тебе ще міцніше, моя доля та щастя», — написал Григорий.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


«8 років тому ось такий був фінал нашого весілля. 150 гостей, святкували до 6 ранку і пам’ятаю, єдине — хотілось іще, і іще — так було весело))) Щоправда, перед важливим днем ми не спали добу, тому коханий мало не проспав власне весілля))) Коли подзвонила йому вранці зі словами: «Ну що, ти уже виїжджаєш? Уже готовий?», він навіть оком не моргнувши, сказав, що готовий на всі 100))) тому про цю ситуацію я уже дізналась на наступний день)) Майже, як у фільмах — наречений ледь не спізнився на весілля! Буває ж в житті таке ?», — рассказала Кристина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


«Найважливіше в житті знайти свою половинку, відчувати, що любиш і люблять тебе, а коли повертаєшся додому, там тебе зустрічають щасливі усмішки дітей))) як би це не банально звучало, але це — так)) усім бажаю знайти своє))) і жити в гармонії та любові», — уверены Решетники.

Смотрите также:

Топ-5 мест для романтического признания в любви. Советует Григорий Решетник

Катерина Кухар призналась, что больше всего любит в своем муже

Рожден предложил Гале выйти за него на конкурсе Мисс Украина-Вселенная