Несменный ведущий шоу “Холостяк” Григорий Решетник сам уже давно не холост, а вот уже восемь лет счастлив в браке и является примером идеального семьянина. В октябре Григорий и его супруга Кристина отмечают годовщину свадьбы.

Влюбленные поженились 10 октября 2010 года. В 2013 году у пары родился первенец – Иван, а летом 2017 Кристина родила Григорию второго сына – Дмитрия.

Присоединяйтесь к нам в FacebookTwitterInstagram  и всегда будьте в курсе самых интересных новостей шоубиза и материалов журнала «Караван историй»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


“10.10.10 – наша з тобою дата ❤️ 8 років уже одружені, 10 років разом і 2 синочків-Решетників усміхаються нам щоранку ?? Щастя є, і це – наша сім’я ???”, – подписала фото Кристина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Григорий Решетник (@grisha_reshetnik)


“8 незабутніх років! Люблю тебе ще міцніше, моя доля та щастя”, – написал Григорий.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


“8 років тому ось такий був фінал нашого весілля. 150 гостей, святкували до 6 ранку і пам’ятаю, єдине – хотілось іще, і іще – так було весело))) Щоправда, перед важливим днем ми не спали добу, тому коханий мало не проспав власне весілля))) Коли подзвонила йому вранці зі словами: «Ну що, ти уже виїжджаєш? Уже готовий?», він навіть оком не моргнувши, сказав, що готовий на всі 100))) тому про цю ситуацію я уже дізналась на наступний день)) Майже, як у фільмах – наречений ледь не спізнився на весілля! Буває ж в житті таке ?”, – рассказала Кристина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Кристина Решетник (@kristina_reshetnik)


“Найважливіше в житті знайти свою половинку, відчувати, що любиш і люблять тебе, а коли повертаєшся додому, там тебе зустрічають щасливі усмішки дітей))) як би це не банально звучало, але це – так)) усім бажаю знайти своє))) і жити в гармонії та любові”, – уверены Решетники.

Смотрите также:

Топ-5 мест для романтического признания в любви. Советует Григорий Решетник

Катерина Кухар призналась, что больше всего любит в своем муже

Рожден предложил Гале выйти за него на конкурсе Мисс Украина-Вселенная