У суботу, 6 серпня, у Києві просто неба відбулось чергове відкрите благодійне тренування за участю відомих українських акторів. Серед них Наталка Денисенко, Настя Цимбалару, Наталія Бережна-Музичко, Арам Арзуманян, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Влад Нікітюк, Антоніна Хижняк, Олексій Суровцев. До події мали змогу долучитись усі бажаючі.

Акторське благодійне тренування відбулось вже втретє. Щосуботи представники мистецького фронту проводять такі спортивні заняття на різних столичних локаціях. Цього разу тренування відбулось на арт-заводі Платформа, куди завітали понад 150 людей.

Головна мета такого спортивного акторського марафону – зібрати кошти на 5 карет швидкої допомоги, які направлять на передову для ЗСУ. Ціна питання – 50 тисяч євро. В межах третього благодійного тренування акторам вдалось зібрати 12 250 гривень.

«Завдяки усім нашим трьом тренуванням ми зібрали вже понад 50 тисяч гривень на карети швидкої допомоги. Одну карету ми вже закупили і представили її. Нам залишилося ще чотири, і ми не зупиняємось та активно збираємо кошти, щоб передати ці карети нашим бійцям», – кажуть актори і організатори благодійного тренування Настя Цимбалару та Григорій Бакланов.

українські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсуукраїнські актори благодійне тренування допомога зсу

Для учасників суботнього тренування підготували потужне заняття. Спершу розминка, далі активне фізичне навантаження, таке як біг на місці, стрибки, присідання, а на завершення – розтяжка. В перервах між вправами всі охочі могли сфотографуватися з акторами, а також випити води від друзів заходу – компанії «Моршинська».

українські актори благодійне тренування допомога зсу
Арам Арзуманян, Григорій Бакланов, Анастасія Цимбалару

Крім того, на завершення тренування на гостей чекав неочікуваний сюрприз. Зірковий тренер Артем Мартіросян, який проводив заняття, зробив пропозицію своїй дівчині і вона сказала «так».

Марафон благодійних тренувань продовжується. Наразі організатори планують ввести нові спортивні розваги. Також для збору коштів на карети швидкої допомоги актори проводять онлайн-аукціони, на яких продають особисті речі. Усі деталі можна дізнатись на офіційній сторінці Благодійного акторського аукціону в Instagram.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Антоніна Хижняк: «Якщо чоловік дурніший за мене, з ним навіть спілкування не складеться, не те що стосунки»

Тарас Цимбалюк розлучається з дружиною через рік після весілля

Даша Астаф’єва, Артем Пивоваров та інші зірки-активісти стали обличчями благодійної колекції (ФОТО)

Пес Патрон зібрав 300 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам