Антоніна Хижняк розлучилася з Олександром Боднаром після трьох років стосунків

Антоніна Хижняк, зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” та акторка озвучання, яка подарувала голос, зокрема, головній героїні фільму “Голодні ігри: балада про співочих пташок і змій”, розійшлася зі своїм хлопцем, актором Олександром Боднаром. Вони були колегами в серіалі “Слід” і перебували в стосунках понад три роки.

Про це Антоніна повідомила сама під час інтерв’ю: вона стала гостею ютуб-проєкту Аліни Доротюк.

“Цей період залишає дуже важкий відбиток. Бо дійсно ми були разом близько 3,5 років, і зараз наші стосунки закінчилися. Я закрита людина в цьому плані, не люблю афішувати, що я, з ким я. Просто так сталося, що Сашко теж актор. Його питали, і мене питали про ці стосунки. І поки ми було в стосунках, нам було легко і весело про це розказувати, ділитися якоюсь нашою історією”, – говорить Антоніна.

антоніна хижняк мотря спіймати кайдаша олександр боднар слід розлучення
Антоніна Хижняк і Олександр Боднар

Та, на жаль, все скінчилося. Як людина стримана, акторка не розповіла, коли саме і через що було ухвалене рішення про розрив. “Я йому пообіцяла, що не буду влаштовувати танці на кістках і говорити про це в кожному інтерв’ю, – каже вона. –  Та люди продовжують питати: а чому немає фотографій із Сашею? а коли ви поженитесь? Це зайвий раз травмує мене і його. І тільки заради того, щоб не було більше цих запитань, я вирішила сказати як є, а не робити вигляд, що у нас все прекрасно, хоча насправді ми не разом”.

Щодо причин, Антоніна зауважує: “Мені здається причина в мені. В мене немає до нього претензій. Якісь свої косяки, він каже, що розуміє і усвідомлює, я свої усвідомлюю. Просто так склалося. Мені здається, це такий класичний кризовий період, коли багато пар або одружується, або вже розлучається”.

“По моїх відчуттях, ми просто жили на різних швидкостях. І ця різниця зрештою зіграла”, – підсумовує вона. Востаннє на світських заходах пару бачили разом у вересні на премії “Музвар”.

Антоніна Хижняк та Олександр Боднар зустрілися на знімальному майданчику серіалу “Слід” в 2020 році. “Якраз закінчився коронавірус, і ми вийшли разом у цей проєкт, нас поставили в пару – і якось так закрутилося”, – згадує жінка.

Раніше вона розповідала: “Коли я вперше побачила Сашу, нічого в мене не йокнуло в душі. Проте він мене зачепив своїм ставленням до життя, своєю щирістю, добротою і, звісно, почуттям гумору”.

антоніна хижняк мотря спіймати кайдаша олександр боднар слід розлучення
Антоніна Хижняк із сином Максимом

Торік нуртували чутки про можливе одруження пари, та все склалось інакше. Тоня вже була одружена і має сина. “За 33 роки в мене серйозних стосунків було тільки двоє”, – зізнається вона.

Фото: instagram.com/tonya_actress

Дивіться також:

Антоніна Хижняк: «Якщо чоловік дурніший за мене, з ним навіть спілкування не складеться, не те що стосунки»

Звезда сериалов “Спіймати Кайдаша” и “След” Антонина Хижняк закрутила служебный роман

Співачка KOLA вийшла заміж