Співачка KOLA вийшла заміж

Чудова новина від співачки Анастасії Прудіус, відомої як KOLA: 31-річна артистка вийшла заміж.

Про це Анастасія розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній у її ютуб-проєкті “Екзамен“. Маша зауважила у артистки на пальці сліпучу обручку – і пожартувала, що обранець KOLA явно багато працює.

“Я ніколи не думала, що вийду заміж, за іноземця”, – кажу Прудіус. Коли 7 жовтня, в день атаки бойовиків ХАМАС на Ізраїль, Анастасія опинилась в Ізраїлі, вона не відпочивала в цій країні, а навідувала коханого. Про їхнє знайомство, стосунки і скромне весілля в дуже вузькому колі KOLA розповіла у відвертій бесіді.

“Його звати Слава, ми познайомилися в Ізраїлі, на черговому моєму благодійному концерті, можна сказати, за лаштунками”,  – повідомила Анастасія. В дитинстві її обранець поїхав із України. А їхнє доленосне знайомство відбулося влітку 2022 року в Ізраїлі.

“Він був одним з організаторів, так і познайомились. Він старший за мене на 13 років. Він мав таку теплоту, якої я, мабуть, ніколи не бачила”,  – ділиться артистка.

Певний час вона провела в Ізраїлі, потім повернулась додому. Спілкування продовжилося. “Минув місяць чи три тижні, він сказав “приїжджай””. Анастасія вагалася. Проте все вирішила мама – сказала: “Будеш дурною, якщо не поїдеш”. Артистка полетіла, але, каже, дуже боялась і хвилювалась. Проте Слава зустрів її в аеропорту.

Так вони їздили одне до одного, Слава був у Анастасії на її першому сольному концерті в червні.

Освідчення відбулося на початку 2023 року в Ізраїлі. Про цю подію Анастасія розповідає дуже кумедно та емоційно. “Максимально дивна поведінка. Каже: пішли повечеряємо, прогуляємося по Яффі. Ідемо, я його хочу обійнятися – а він морозиться. І такий: дивись який гарний пейзаж. Доходимо – страхіття якесь, клітка, в ній кажани, вонь страшна – а він: “як все гарно”. Ну йдемо далі. Зупинились. Стоїть гармата – це ж найкраще місце для людини, яка переживає війну. Написано: тут померло стіки-то людей. Ми це прочитали. Слава Богу, відійшли трохи далі. Видно всю Яффу. І він починає дуже довго говорити”. Після промови коханого Настя хотіла йти вечеряти – аж тут “просто відкривається коробочка і він питає: ти будеш моєю дружиною?”

співачка кола kola вийшла заміж чоловік анастасія прудеус
Букет, який Анастасії вручив її коханий Слава, на заручини

Весілля пари відбулося в Празі. На ньому, крім молодят, були присутні його друг та її концертна директорка Поліна і мама.

співачка кола kola вийшла заміж чоловік анастасія прудеус
Весільний образ Анастасії

Я дякую своєму чоловікові за розуміння мене на 100%, за турботу та любов, за віру в мене та довіру, за ніжність та безпеку, яку він мені попри все щоразу дає! Навіть на відстані… а цих відстаней в нашому житті кожен місяць ох як багато, повірте! Тільки ти можеш витерпіти весь цей треш з графіками, який часто в нас відбувається. Я тебе люблю і дякую за те що ти, не живучи в Україні, поїхавши звідси дуже давно в дитинстві, не розмовлявши ніколи українською, намагаєшся це робити та вчити, незважаючи на свій шалений робочій графік, бо знаєш наскільки це цінно для мене!” – прокоментувала Анастасія інтерв’ю в інстаграмі.

Фото: instagram.com/kola__official, скриншоти

Дивіться також:

Про любов і розлуку: “Океан Ельзи” і KOLA записали дует “Коли ми двоє” (ВІДЕО)

Дочка Курта Кобейна вийшла заміж за сина легендарного американського спортсмена

Учасник Kalush Orchestra одружився і влаштував весілля в традиційному українському стилі (ФОТО)