Про любов і розлуку: “Океан Ельзи” і KOLA записали дует “Коли ми двоє” (ВІДЕО)

Гурт “Океан Ельзи” і співачка KOLA випустили нову спільну пісню “Коли ми двоє“. Слова і музику до неї написав Святослав Вакарчук.

“Це пісня, яку я написав буквально на одному диханні, вона з’явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті, – каже Святослав. –
Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їхні особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною – справжнє щастя”.

Як з’явилась ідея дуету саме з KOLA? “Вона виникла вже пізніше, коли їхав в свою чергову поїздку на Схід, – розповідає Вакарчу. – В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень Насті, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали у своїх справах, і серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла, обійнявшись, пара: він у формі, вона – з невеличкою валізою. Я не знаю, чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчин, чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє” – то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання”.

KOLA і собі не може натішитися співпраці. “Я й досі в шоці, якщо чесно, від цієї колоборації, це колись була моя мрія, яка здійснилася”, – ділиться дівчина емоціями в соцмережах.

Та до роботи над треком KOLA підійшла відповідально. “Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває, й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто”.

Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Дивіться також:

Святославу Вакарчуку 58 років: найкращі гіти, які змінили його життя

Гурт “Океан Ельзи” святкує 28-ліття: раритетні фото

Марія Квітка записала щемливу старовинну пісню “Кохала” (ВІДЕО)