Антоніна Хижняк із коханим знялися у пронизливому кліпі гурту “Фіолет” про жінок на війні (ВІДЕО)

Український гурт “Фіолет” представив пронизливу пісню про жінок на війні. У кліпі “Дівчисько” головні ролі зіграли зірки українського кіно – Антоніна Хижняк, Мотря із серіалу “Спіймати Кайдаша” і капітан Червона у серіалі “Слід“, та Олександр Боднар – майор Гайворон у “Сліді“. Цікаво, що як у кліпі, так і в реальному житті вони є парою.

Написана задовго до 24-го лютого, пісня набула з часом нових змістів, глибини та візуальних інтерпретацій. Наше нове відео – історія змін і трансформацій, через які пройшли українці від моменту повномасштабного вторгнення росії. Історія жінки на тлі війни, яка змінила її мислення, покликання, гардероб та життєві пріоритети“, – пояснює ідею пісні і кліпу гурт.

Цікаво, що і режисеркою відео стала жінка. Вікторія Квітка відома як фотографка гурту “Океан Ельзи“. “Нам дуже сподобалось естетичне бачення Вікторії та непрямолінійність у викладі нашої історії”, – пояснює “Фіолет“. А авторкою світлин бекстейджу стала Таня Горбатюк.

фіолет дівчисько кліп антоніна хижняк олександр боднарфіолет дівчисько кліп антоніна хижняк олександр боднарфіолет дівчисько кліп антоніна хижняк олександр боднарфіолет дівчисько кліп антоніна хижняк олександр боднарфіолет дівчисько кліп антоніна хижняк олександр боднар

“Ця пісня і кліп до неї – наша подяка захисникам та захисницям України. Про вас зараз наші щоденні думки і для вас всі слова вдячності, які лунають в ці тривожні, історичної значимості дні”, – резюмують музиканти.

Фото: instagram.com/tania.horbatiuk

Дивіться також:

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)

Антоніна Хижняк: «Якщо чоловік дурніший за мене, з ним навіть спілкування не складеться, не те що стосунки»

“На червоній площі пам’ятник Бандері”: Сергій Лазановський випустив «Переможну пісню» (ВІДЕО)