Тімур та Інна Мірошниченки, Антоніна Хижняк і Григорій Решетник дублювали «Щенячий патруль: Мегакіно»

Українські зіркові актори та телеведучі озвучили героїв анімаційного фільму «Щенячий патруль: Мегакіно». Улюбленців дітлахів, героїчних песиків, очікують нові виклики: завдяки чарівному метеориту, що впав на Бухту Пригод, Щенячий патруль отримує нові мега сили для боротьби з противниками. А також голоси українських зірок.

На глядачів чекає зустріч з одержимою метеоритами науковицею Ві, яку здублювала акторка Антоніна Хижняк, харизматичними співвласниками звалища металобрухту Генком та Дженет, голоси яким подарували телеведучий 1+1 Україна Тімур Мірошниченко та його дружина, блогерка і адвокатка Інна Мірошниченко, а на сторожі найцікавіших подій Бухти Пригод стоятиме репортер Сем голосом телеведучого Григорія Решетніка

українські зірки кіно дубляж

Після грандіозного успіху першої частини, студія Paramount Pictures презентує продовження улюбленої історії «Щенячий патруль: Мегакіно». Завдяки яскравому сюжету, крутезним персонажам й абсолютно новим голосам «Щенячий патруль» стає потужнішим, ніж будь-коли. 

Для Інни Мірошниченко дубляж «Щенячого патруля» став дебютом, а от Тімур вже не вперше спробував власні сили у дублюванні. «Звичайно, я знав, що у неї все вийде добре, але й сам не очікував такого успіху з першого разу. Ніхто у студії не повірив, що це для неї вперше. Тут можна пожартувати, що, напевно, Інна вкладає дітей спати і йде тихенько дублювати”

українські зірки кіно дубляж

“У «Щенячому патрулі» ми озвучуємо пару Генка та Дженет. Історія замовчує, хто вони одне одному: чи подружжя, чи брат із сестрою, чи просто партнери. Ці двоє співвласники звалища металобрухту на околиці міста. У Дженет величезна душа, і вона болить за брухтозвалище, як в Інни за дітей, – каже Тімур. – Вони дуже емоційні та щирі. Попри те, що вони різні за своїм психотипом та характером, працюють, як єдине ціле. Вони чудова та злагоджена команда і доповнюють одне одного, як і ми з Інною в реальному житті»

українські зірки кіно дубляж

«Щенячий патруль» вчить діток командній роботі, відповідальності, підтримці й прийняттю. Окрім того, мультфільм показує, що на чолі будь-якої команди має бути дорослий лідер, який візьме на себе відповідальність за інших», — зауважує Інна Мірошниченко.

Григорій Решетник завітав на дубляжну сесію в окулярах, які власноруч зробив його старший син Іван. «Я обожнюю дубляж, адже колись моя телевізійна кар’єра розпочиналася саме з озвучки різноманітних проєктів. Проте, коли справа, яку любиш, ще й збігається з улюбленим продуктом синів — анімацією про щенячий патруль — для мене це подвійне задоволення від роботи”. 

українські зірки кіно дубляж

З усіх батькових робіт для трьох синів Решетника ця – найважливіша. “Пам’ятаю, як діти вперше почули мій голос у дубляжі анімації та їхні неймовірні емоції радості й захоплення, коли ти наче стаєш справжнім супергероєм для них. Тому одна з місій, окрім того, щоб подарувати радість усім діткам та дорослим, які прийдуть на прем’єру,  це ще й ощасливити власних дітей. Бо для мене неймовірно важливо, коли вони кажуть: «Татко, ти крутий!», або як в щенячому патрулі: «Тато, крутяк!»

українські зірки кіно дубляж

У ролі головної суперниці щенячого патруля з’являється Антоніна Хижняк. Завдяки неймовірному досвіду дублювання акторки їй з легкістю даються найскладніші ролі. “Ві протягом фільму створюватиме патрулю чимало незручностей. Та попри її злодійкуватість, вона по-своєму приваблива, яскрава та дуже самобутня. Вона має шарм і мені було надзвичайно цікаво попрацювати над цією роллю”

українські зірки кіно дубляж

Та якою б досвідченою акторкою дубляжу не була Антоніна, робота над “Щенячим патрулем мала для неї свої складності. “Якщо говорити про технічний бік дублювання, то тут варто зазначити, що в оригіналі її озвучила афро-американка Тараджі Генсон, а це завжди інше, особливе звучання й несамовитий викид емоцій та енергії, що дуже втомлює голосові зв’язки.

українські зірки кіно дубляж

Років сім тому мені б знадобилося щонайменще три дні, аби повноцінно відновити голос після запису. Зараз достатньо відпочити декілька годин і я готова працювати далі, але це завдяки тому, що маю великий досвід дублювання і вже добре знайома зі своїм голосовим апаратом. Розумію його особливості і можу видавати дуже потужні голосові тембри без надмірного перевантаження. Тож обов’язково йдіть у кіно і дивіться, якою вийшла моя Ві», — закликає Хижняк

Фото: надані B&H distribution

Дивіться також:

Тімур Мірошниченко розповів, чому назвав усиновленого сина Марселем

Антоніна Хижняк: «Якщо чоловік дурніший за мене, з ним навіть спілкування не складеться, не те що стосунки»

В стилі “Майнкрафт”: Решетники пишно відсвяткували 10-річчя старшого сина (ФОТО і ВІДЕО)