Акторка комедійних проєктів та радіоведуча Валерія Товстолєс вперше розповіла про нові стосунки. У 27-річної артистки вже рік роман із хлопцем-іноземцем.

За лаштунками шоу Нового каналу «єПитання» дівчина публічно заявила про нього. “Якби ви побачили мого хлопця, то навіть не подумали б, що ми можемо бути з ним разом. Ми різні, але дуже співпали. Наші внутрішні світи надзвичайно схожі”, – ділиться дівчина.

Історія знайомства банальна. “Познайомилися на дні народженні спільної подруги. Вона тоді сказала: «Приходь. Ти вільна, і в мене багато вільних хлопців». Зазвичай така фраза не означає, що одразу знайдеш собі когось. Але цього разу вийшло. В мене трапилося кохання з першого погляду! Побачила його, і вже не відводила погляду. Пощастило, що він добре зчитує знаки. Сам підійшов, познайомився, запросив на побачення. Ми зустрілися 02.02.2022. Обидва довіряємо таким цифрам. Я вивчаю астрологію. Навіть щодня розказую гороскоп на радіо. Завжди кажу, що не вірю в ці казки, але сама все ж дослухаюся”.

валерія товстолєс хлопець чоловік бойфренд зустрічаєтсья діти
Валерія Товстолєс із новим коханим

Зараз у Лери з її коханим стосунки на відстані. “Це складно, але такий час. Багато родин і пар розлучились через війну, тому я просто приймаю це. Хоча завжди казала, що стосунки на відстані – маячня, – зізнається зірка. – Ми цього не обирали. Маю бути тут, з українцями, це мій вибір. Щоранку прокидаюсь і пробуджую країну в радіошоу. В нас є ціль – перемогти. І я буду робити для цього і для гарного настрою наших людей все можливе! Чекаю, коли ми зможемо бути разом і прокидатися в одному ліжку, а поки що проводимо разом час в інтернеті”.

валерія товстолєс хлопець чоловік бойфренд зустрічаєтсья діти
Валерія Товстолєс із новим коханим

Лера Товстолєс зізнається, що грандіозних планів на майбутнє не будує, бо головне – перемога. Та все ж одним потаємним бажанням, чи то навіть ціллю, поділилася.

“Найголовніше! Це перший хлопець, з яким планую дітей. І він, і я дуже цього хочемо, – ділиться дівчина. – Тому в 2024 році чекайте нового українця або українку. Обіцяю зробити гарну, толерантну, добру, європейську людину. Мені 27 років, і дуже хочеться не затягувати з цим. Зараз ми вивчаємо все, що пов’язано з вихованням, няньчимо дітей друзів та вже починаємо готуватися. І фізично, і ментально. Дуже піклуємося про те, щоб усе було як треба. Тож зараз я слідкую за своїм харчування, звичками, розумом та емоціями. Він також!”.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Нові романи і віддане кохання: з ким і як українські зірки святкують День Валентина (ФОТО)

Історія кохання Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта у фотографіях

26 років разом: Вікторія і Девід Бекхеми вітають одне одного з Днем Валентина архівними фото