Актор-солдат Дмитро Архіпов висловився про веселощі під час війни

Актор, а нині боєць ЗСУ Дмитро Архіпов зараз боронить батьківщину на фронті. А рік тому знімався у комедійному серіалі Нового каналу «Молода». Його прем’єру перенесли, та зрештою вирішили показати з 14 листопада.

Нині багато дискусій ведеться щодо того, чи доцільно показувати подібний контент, як і веселитися під час війни. Дмитро Архіпов, як людина, що зіграла в комедії і служить на фронті, висловився на цю тему.

Це доволі тонке питання, каже Дмитро. Річ от у чому. Як на мене, солдати в окопах воюють саме для того, щоб люди мали можливість жити мирним життям. І військові теж сміються, радіють. Людина сама по собі не може постійно знаходитись у пригніченому стані. Мозок із цим бореться автоматично.

дмитро архіпов актор зсу
Дмитро Архіпов на фронті

Однак солдати жертвують своїм нормальним життям, здоров’ям – як фізичним, так і психологічним. Вони часто відчувають такі речі й знаходяться в ситуаціях, коли бачать, як люди відпочивають і живуть спокійним життям. Логічним здається питання: «Чому я маю це все переносити, а інші ні?» Ми часто говоримо, що у війні винен кожен росіянин, але не можемо забувати, що боротися за перемогу також повинен кожен українець”.

Тож тил насамперед має допомагати тим, хто його захищає. “Більше запитань виникає до тих людей, які просто втекли кудись відсидітися, або п’яні ганяють за кермом і веселяться, наче війна їх не стосується, переконаний Дмитро Архіпов. Не лише військові мають виборювати право на вільне і спокійне життя.

дмитро архіпов актор зсу
Дмитро Архіпов у серіалі “Молода”

Усі мають над цим працювати. Не служиш в армії донать на ЗСУ. Не маєш змоги донатити займайся волонтерством. Не можеш волонтерити борися в кіберпросторі, допомагай репостами, популяризуй українське, займайся правильним вихованням дітей і дорослих, борися з корупцією – знайди свій «фронт», на якому ти можеш «воювати». Роби хоч щось, бо як у солдата є обов’язок, так і в кожного цивільного громадянина він також є. І тоді, хоч як би це звучало, можна дозволити собі відпочивати.

Військові роблять усе можливе, щоб люди на мирній землі жили без страху за життя, то хіба не справедливо, щоб ці люди робили все можливе, щоб солдату на фронті було спокійно, щоб він розумів його не забули, і знав, за що бореться”.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Актор Дмитро Архіпов про службу в ЗСУ: “На день народження пішов у військкомат, сказав: беріть»

Книга року: готується до друку перша біографія Валерія Залужного

«Син на нього дивився, як на Бога”: Євгенія Гапчинська – про одноденну відпустку чоловіка з фронту

“Вщент порвемо Z”: учасник «Х-Фактора» і вояк ЗСУ Наум записав натхненну пісню (ВІДЕО)