“Вщент порвемо Z”: учасник «Х-Фактора» і вояк ЗСУ Наум записав натхненну пісню (ВІДЕО)

Музикант і співак родом із Сєвєродонецька, Валентин Науменко відомий не лише завдяки участі в шоу «Х-Фактор», а й через свою іншу професійну діяльність. Більше 15-ти років свого життя він присвятив організації концертів українських зірок, зокрема Олі Полякової, Наталії Могілевської, Ірини Білик та інших.

Луганськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк — далеко не весь список міст, в які артист «привозив» музику, щастя та свято. Зараз співак захищає Україну зі зброєю в руках, проте знаходить час і на творчість, щоб підіймати бойовий дух побратимів і не тільки.

“Кажуть, що музи тікають, коли стріляють з гармат. Особисто моя — ні… Бо вона — це Україна”, – говорить НАУМ. Артист зізнається, що хотів випустити пісню, яка буде не лише підбадьорювати українців, а й матиме життєстверджуючий сенс. Пісню, яка налаштовуватиме українців на перемогу та те, що все буде добре. Так і з’явився трек «Коли прийде весна», автором якої є екс-учасник гурту «MOЗGI» Андрій Безкровний (Dj Bloodless).

Пісня «Коли прийде весна» – про світло, яке запанує над темрявою після важкого бою. Це своєрідний маніфест майбутньої перемоги України та мрії про її краще майбутнє, у якому немає печалі, а лише радість та квітуча весна.

“Не дивлячись на те, який місяць на календарі, кожен українець продовжує жити в лютому, чекаючи на справжню весну, а не на черговий сотий день зими та війни”, — коментує НАУМ.

наум х фактор зсу пісня про війнунаум х фактор зсу пісня про війну

Співак запевняє, що трек «Коли прийде весна» обов’язково стане пророчим. Адже Бог на стороні світла та правди, а добро завжди перемагає зло. Саме це українцям випало вкотре довести.

Кліп на пісню зняла відома українська режисер Тата Белініна.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Донька почала говорити, сини заробили 500 доларів для ЗСУ: Тарас Тополя про родину і війну

Кадри війни і обіцянка помсти: Skofka випустив пісню, присвячену загиблому другові

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)

Більше 6 мільйонів гривень – гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відзвітував про допомогу ЗСУ