Тарас Тополя, як багато інших знаменитостей, вступив до ТрО та захищає Україну з початку повномасштабної війни. Він служить у 130 батальйоні територіальної оборони і відповідає за медичну евакуацію.

Фронтмен гурту «Антитіла» зустрів на передовій день народження, втрачав друзів, отримував поранення – геть новий досвід для артиста. Що спонукало Тараса до рішення йти воювати та що найжахливіше на передовій, він розповів Григорію Решетнику на Надії Матвєєвій у рубриці «Неймовірна правда про українців» від «Все буде добре» на СТБ.

«У перший день повномасштабної війни ми допомогли нашим дружинам виїхати в безпечне місце з Києва. І в той же день зібралися я, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь в місці комплектації територіальної оборони на Солом’янці», ― розповів Тарас.

тарас тополя антитіла війна діти

Спочатку сім’я Тараса поїхала на захід України, а потім дружина з дітьми вирішили летіти до США, де живе родина Тополі. Діти сумують за татом, намагаються кожні два дні тримати зв’язок.

«Кожен по-своєму розчулює, особливо Маруся. Вона швидко дорослішає. Почала говорити. Це сталося без моєї присутності. Вона спілкується зі мною, щось розповідає. Роман і Марко зробили рамки випалювачем по дереву. Я їх попросив на підтримку мого батальйону створити щось патріотичне. І вони це зробили. Я виставив у себе на сторінці, і за 12 годин їхні роботи придбали ― дітки заробили 500 доларів для ЗСУ», ― розповів співак.

тарас тополя антитіла війна діти

За 5 місяців війни були і небезпечні події: «Ми потрапляли під обстріли, були ситуації, коли дійсно, все на межі. Але найстрашніше психологічно – коли мертвий побратим поруч, і ти не можеш йому допомогти, а мусиш евакуювати тіло та передати в морг. Наше зараз завдання ― допомогти цим сім’ям, дружинам, які залишилися без чоловіків, виховати їхніх дітей, поставити на ноги та дати освіту».

У свій день народження після обстрілу Тарас змушений був розблокувати телефон бійця, який загинув, його пальцем, і ця історія потрапила на відео.

«Так співпало, що на мій день народження ми знаходились на бойовому чергуванні, у нас були поранені та вбиті. Це потрапило у відеоролик про день народження», ― пояснив він.

Фото: instagram.com/tarastopolia

Дивіться також:

Тарас Тополя та Alyosha зустрілися вперше з початку повномасштабної війни – ніжне фото

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)

Кадри війни і обіцянка помсти: Skofka випустив пісню, присвячену загиблому другові

“Зустріла тебе таким”: Alyosha показала рідкісне архівне фото Тараса Тополі і розповіла про їхній роман

Більше 6 мільйонів гривень – гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відзвітував про допомогу ЗСУ