“Зустріла тебе таким”: Alyosha показала рідкісне архівне фото Тараса Тополі і розповіла про їхній роман

До дня народження коханого чоловіка Тараса Тополі співачка Alyosha показала його рідкісне архівне фото. Якраз із тих часів, коли закохалася в нього.

“Зустріла тебе таким. Мудрим, з великим серцем, з чітким усвідомленням всього, що існує… Це те, чому ти навчаєш усіх, хто є поруч з тобою, хто любить тебе, хто тебе відчуває! Ти не змінився, тільки зачіскою”, – написала вона в “Інстаграмі“.

тарас тополя дружина діти alyosha

Раніше в інтерв’ю “Каравану історійAlyosha детально розповіла, як познайомилася із майбутнім чоловіком, якого ніжно називає Тополькою.

“Ми почали нашу спільну історію дуже плавно. Познайомилися ми у продюсерському центрі Catapult Music у 2009 році. Я підписала з ними контракт, почалася робота, і одного разу до кабінету зайшов Тарас, фронтмен гурту «Антитіла», який також співпрацював із цією командою,— просто привітатись і познайомитися.

На той момент цим усе й обмежилося, я ще була з Вадимом Лисицею. Потім у нас відбулося Євробачення, і після нього наші стосунки з Вадимом стали прохолодними. І тут Тарас запросив мене виступити у Славському на дні міста.

Я приїхала, побачила його і раптом спинним мозком відчула, що влипла. Ми спілкувалися три дні, доки я була у Славському. Потім я вичекала певний час — на випадок, якщо здалося. Але ні. І я зателефонувала, сказала, що треба зустрітися, що він мені здається цікавою людиною, мені подобаються його погляди на життя, світогляд, цінності, що він любить і кого зневажає – всі визначення співпали з моїми.

Я сказала, що була б рада, якби ми товаришували. І ми дружили, говорили про все на світі: про життя, космос, Бога. І якось я зізналася, що в мене з’явилися інші почуття. Я ні до чого його не схиляла – просто вважала за потрібне про це розповісти.

тарас тополя дружина діти alyosha
Весілля Альони і Тараса Тополі, 2 липня 2013 г.

І поступово склалося так, що і він мені в цих почуттях зізнався.Тобто дівочого стереотипу «він має першим проявити ініціативу» я не дотримувалася. Ніхто нічого нікому не винен. Роби, як серце підказує. Тоді моє серце просто кричало, і я не могла мовчати. І хоч якийсь час ми спілкувалися по-дружньому, я дала зрозуміти, що налаштована серйозніше, і якщо ти готовий, якщо хочеш, я буду дуже щаслива.

У дитинстві я говорила, що ніколи не вийду заміж. Мені чомусь здавалося, що у всіх, хто одружується, відразу псуються стосунки, штампики в паспорті дають ілюзію, що люди – власність одне одного. Але з Тарасом це зовсім інша історія — він так само ці штампики ненавидів, і ми їх поставили, щоб у наших дітей не було плутанини з документами, щоб у них офіційно були обидва батьки. А насправді це просто папір, для наших почуттів це не має значення. Найголовніше у відносинах між людьми, які вирішили будувати сім’ю, бути один з одним до кінця, це довіра”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALYOSHA (@alyoshasinger)

Нагадаємо, наразі пара виховує трьох дітей – Романа, Марка і Марійку. Alyosha разом з малюками за кордоном, в той час як Тарас Тополя захищає Україну на фронті.

Фото: instagram.com/alyoshasinger, архів “Каравану історій”

Дивіться також:

Тарас Тополя святкує 35-ліття на передовій: «По позиціях працює танк»

«Горить-палає техніка ворожа»: Пономарьов, Хома, Тополя і Кошовий написали переможну пісню (ВІДЕО)

ALYOSHA: «Для меня самым важным событием стало знакомство с мужем»