Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)

Старша дитина і єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха, 20-річний Іван, служить у ЗСУ. Вже місяць його підрозділ несе службу на найгарячіших ділянках Донбасу.

Про це хлопець повідомив постом у “Інстаграмі“. “Хто б подумав, що після майже півторарічної паузи між постами перша фотка буде десь на спалених околицях Луганської області. Тримаємось”, – написав він під фото, що ілюструє всі страхіття війни.

ігор пелех син іван служить в зсу

Іван Пелих несе службу у 1-й інтернаціональній роті спеціального призначення.
“Новодружевськ, Лисичанськ, Сіверськ, Григорівка і Сєрєбрянка стали для нас місцями, де ми навчились функціонувати як злагоджений підрозділ, у складі якого воюють українці, грузини, білоруси, американці, канадійці, шведи, французи, британці, тайванці і новозеландці”.

Війна дає хлопцям тяжкі уроки. “Навчилися спати в підвалі під обстрілом всієї руснявоі арти, яку лише можна уявити, цінувати американські МРЄшки в порівнянні з ЗСУшними, копати 24/7, їздити в кузові пікапа, коли в 30 метрах розривається 120-а міна, корегувати дронами нашу арту в умовах постійної роботи ворожого РЕБу, наводити з 1.5км АГС по айфону, відбивати танкові атаки орків з затяжними стрілецькими боями і, на жаль втрачати наших побратимів”.

ігор пелех син іван служить в зсу
Іван Пелех – пластун, до того ж вправо працює із дронами

Участь у боях змінила його, зізнається Іван. “Одне діло читати про війну в новинах чи телеграм-каналах, а інше – це побути тут. Тоді просто по погляду розумієш, була людина на «0» чи ні. Війна дуже змінює людей зсередини і навіть коли на пару днів назад вибираєшся в «цивілізацію», розумієш, що ти вже не такий, яким звідси їхав”.

І головне – Іванові та його побратимам потрібна допомога. “В будь-якому випадку, це лише початок, ще багато руснявих танків/БТРів/піхоти і т.д. чекають свого знищення, і ми будем сумлінно допомогати їм слідувати за кораблем.

Якщо у вас є бажання в цьому нам допомогти, то зараз нам дуже необхідна антидронова рушниця KVSG6, щоб ефективно глушити ворожі дрони, які постійно корегують орківську арту по наших позиціях. Орієнтовна вартість 450к грн, але ви і самі знаєте, що навіть 20 грн, помножені на багато людей, легко закривають такі потреби”.

Збір Іван проводить за посиланням або через пейпал ivan.pelykh@gmail.co.

ігор пелех син іван служить в зсу
Олександра Лозинська та Ігор Пелех, батьки Івана Пелеха

Нагадаємо, батько Івана, ведучий програм-гітів “Галопом по Європах“, “На свою голову” і “Лабіринт“, загинув у травні 2009 року в автокатастрофі. Крім Івана, у Ігоря Пелиха і його дружини Олександри Лозинської є дві доньки, 19-річна Соломія і 15-річна Устина. У Олександри народився іще один син у нових стосунках.

Фото: instagram.com/ivanpelykh, соцмережі

Дивіться також:

Більше 6 мільйонів гривень – гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відзвітував про допомогу ЗСУ

“Я ще не усвідомив, що мами немає”: Алан Бадоєв – про втрати на війні і нову роботу

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки: фоторепортаж