Репер Skofka випустив нову роботу під назвою “Чути гімн“. Потужні слова і відеоряд віддзеркалюють біль, лють, надію і любов усього українського народу.

“Поки буде «чути гімн» в усіх містах України, доти і буде жити Україна! Наш народ вже показав себе і на що готовий, щоб захистити своє, – говорить про трек Skofka. – Ми обов‘язково вистоїмо і переможемо, жаль тільки, якими жертвами”.

Про жертви виконавець говорить із власного досвіду. “Цей трек я присвятив своєму другу Коноводову Валентину Валентиновичу, другу з дитинства, який загинув, захищаючи нашу Україну. Вічна пам‘ять тобі, друже, вічно тебе будемо пам‘ятати”.

«За нами правда, значить вистоїмо ми ваші вистріли, за нами правда, а її ніяк не пристрелить» – девіз самого Skofka, який проходить червоною ниткою крізь трек.

Режисерка Аля Іваненко використала вражаючі кадри постраждалих від російської навали міст і містечок – і фргменти військових хронік ЗСУ. “Хай «Чути гімн» буде чути в кожному нашому місті України!” – загадує бажання Skofka.

skofka чути гімн реп нова пісняskofka чути гімн реп нова пісняskofka чути гімн реп нова пісняskofka чути гімн реп нова пісня

skofka чути гімн реп нова пісня

Фото: кадри з кліпу, instagram.com/skofka.ua

Дивіться також:

“Океан Ельзи” записав нову пісню: потужний кліп із хроніками з Донбасу (ВІДЕО)

Переможець «Х-фактор»-8 Міша Панчишин воює в ЗСУ: про 14-годинний бій, контузію і нові пісні

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)