“Океан Ельзи” записав нову пісню: потужний кліп із хроніками з Донбасу (ВІДЕО)

Гурт “Океан Ельзи” представив нову потужну роботу – пісню “Квіти мінних зон“. “Сьогодні у нас важлива прем’єра. Це більше ніж просто нові пісня та відео. Це – наше сьогодення, наше життя і наша віра. Пісня, яка була написана декілька років тому і мала б увійти в новий альбом ОЕ у квітні 2022 року, але…” – говорить Святослав Вакарчук.

Відеокліп, який знімали кілька тижнів тому, зокрема, містить документальні кадри з Донбасу. В основі відео – ідея режисера Олега Томіна, коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах – життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за Свободу і Незалежність України. А найголовніше, сьогодні – це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки – війна, на відстані руки – тил.

Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення “все добре у нас”, “я норм”, “живий” або просто “+”. І тут же – лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни.


“Йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту. Саме тому, закликаємо вас долучитись до проєкту #ДорогиПеремоги”, – закликає Вакарчук. Бо “Квіти мінних зон” стартує важливий проєкт допомоги по збору на нові, якісні авто для ЗСУ. “Запускаємо його разом з партнерами – фондом “Повернись живим” та мобільним оператором Kyivstar, який виділяє 10 млн грн для початку проєкту. Кошти від монетизації кліпу, пісні на музичних платформах також будуть долучені до збору. Більше переглядів, прослуховувань – більше зборів на пікапи!”

Юрій Кочевенко і Святослав Вакарчук

Фото: кадри з кліпу

Дивіться також:

Реквієм за загиблими воїнами: гурт KOZAK SYSTEM представив пронизливу пісню “Мольфар” (ВІДЕО)

Незламним героям окупованих територій: ТНМК випустили пісню “Енергодар – це Україна” (ВІДЕО)

Офіційно: Святослав Вакарчук став батьком вдруге – стать і ім’я дитини