Акторка Єва Грін вдягла хустку українського бренду, присвячену Поліні Райко (ФОТО)

Французька акторка Єва Грін, зірка бондіани та нового фільму про мушкетерів, вибрала хустку українського бренду OLIZ із колекції «Викрадене мистецтво». Вона випущена спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 і присвячена українським пам’яткам історії та мистецтва, знищеним або викраденим росіянами.

Єва вдягла хустку, присвячену художниці Поліні Райко з нині окупованих Олешок на Херсонщині. Жінка розписала свою хату дивовижними малюнками – тваринами та казковими рослинами неймовірної краси. Після смерті художниці в її будинку відкрили музей.

Проте дім разом із розписами постраждав внаслідок повені, спричиненої підривом російськими військами Каховської ГЕС 6 червня 2023 року. Більшість розписів втрачена назавжди у великій воді.

єва грін підтримала україну хустка оліз oliz український бренд викрадене мистецтво
Ева Грін у хустці українського бренду OLIZ “Викрадене мистецтво”

“Єво, дякуємо, що допомагаєш нам розповідати світові правду та нагадувати про злочини росії!”, – зазначають у UNITED24 і OLIZ.

Нагадаємо, до колекції «Викрадене мистецтво» також входять хустки з роботою “Червоний захід” маріупольського художника Архипа Куїнджі та з мозаїкою «Святий великомученик Димитрій Солунський» з Михайлівського собору в Києві. Всі кошти х продажу перераховуються на проєкти з відновлення України.

Фото: надане UNITED24

Дивіться також:

“Викрадене мистецтво”: колекція хусток із роботами Куїнджі, Райко та мозаїкою з Михайлівського собору (ФОТО)

Гайді Клум вибрала кутюрну сукню українського бренду для червоної доріжки LACMA 2023 (ФОТО)

Донька Меріл Стріп Мемі Гаммер вибрала сукню українського бренду на червону доріжку (ФОТО)