Акторське подружжя Алісія Вікандер та Майкл Фассбендер готуються до радісної і важливої події: в 2024 році вони стануть батьками вдруге.

Зіркам “Лари Крофт” та “Людей Х” навіть не довелося нічого пояснювати: вчора, 3 грудня, Алісія вийшла на червоний хідник заходу Academy Museum Gala в Лос-Анджелесі – і показала округлий живіт. А щоб ні в кого не лишилося сумнівів, зірка охоче позувала в профіль, підтримуючи живіт руками.

алісія вікандер вагітна майкл фассбендер друга дитина
Вагітна Алісія Вікандер на Academy Museum of Motion Pictures 3rd Annual Gala. 3 грудня 2023 року

Перша дитина, син, ім’я якого батьки воліють не розповідати, народилась у пари в 2021 році. Зіркові батьки ростять його без нянь, а робочі графіки підлаштовують так, щоб хтось із них лишався з малюком. І правда, з моменту його появи пару бачили разом хіба кілька разів – і найдальшою подорожжю була поїздка в Канни, на знаменитий кінофестиваль. У подорожі, розповідала Алісія в одному з інтерв’ю, вони їздять усією родиною.

алісія вікандер вагітна майкл фассбендер друга дитина
Вагітна Алісія Вікандер на Academy Museum of Motion Pictures 3rd Annual Gala. 3 грудня 2023 року

Малюк, який з’явився на світ, – не перша спроба зірок стати батьками. Стосунки Алісії Вікандер та Майкла Фассбендера зав’язались як класичний службовий роман, на знімальному майданчику фільму “Світло в океані” в 2014 році. За сюжетом, пара там переживає непрості часи – і Алісії довелося пережити подібне в реальному житті. Першу вагітність вона втратила. “Нам знадобився час, щоб дитина з’явилась на світ. Втрата дитини – дуже болючий досвіт”, – розповідала вона торік в інтерв’ю.

Нагадаємо, Фассбендер і Вікандер таємно одружилися на Ібіці в 2017 році.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: зіркове подружжя Майкл Фассбендер і Алісія Вікандер приїхали на Каннський кінофестиваль (ФОТО)

Рідкісні кадри: Макколей Калкін вперше показав своїх синів і отримав зірку на Алеї Слави (ФОТО)

Періс Гілтон стала мамою вдруге (ФОТО)