Періс Гілтон стала мамою вдруге (ФОТО)

Радісною новиною поділилась диджейка, світська левиця і активістка Періс Гілтон. Тепер вона мама двох дітей!

На День подяки, велике і важливе сімейне свято в Америці, що цього року випало на 23 листопада, Періс опублікувала пост в інстаграмі з промовистим фото і підписом: “Дякую за мою крихітку-дівчинку”.

На милому рожевому боді є й ім’я – Лондон. Гілтон не раз казала в інтерв’ю, що хоче дочку і назве її саме так, на честь найулюбленішого міста. Проте наразі це всі деталі, які відомі достеменно. Крім того, що, як і первісток Періс, дитина з’явилась (чи от-от з’явиться на світ) завдяки сурогатній матері.

періс гілтон діти стала мамою вдруге дочка лондон

Нагадаємо, Періс Гілтон та її чоловік Картер Реум стали батьками вперше в січні 2023 року. Сина Фенікса Беррона народила сурогатна мама – через довгу історію насильства, фізичного і психологічного, яке Періс пережила в юності, вона не здатна виносити дитину, каже сама Гілтон.

періс гілтон діти стала мамою вдруге дочка лондон
Періс Гілтон із первістком, сином Берроном

“Я так вдячна за це прекрасне життя. Цей рік приніс стільки дивовижних благословень, найнеймовірніше – стати мамою. Я справді дуже вдячна, що мене оточує така неймовірна сім’я, друзі, які підтримують, і люблячий чоловік. На довгі роки любові і вдячності!” – підсумовує свій рік Періс.

Фото: instagram.com/parishilton

Дивіться також:

Наймиліші сімейні костюми на Гелловін показує Періс Гілтон із сином і чоловіком (ФОТО)

Принцеса гламуру: Періс Гілтон показала рідкісні фото свого 21-го дня народження