Антоніна Хижняк продає артефакт із серіалу “Спіймати Кайдаша” заради благодійності

Акторка театру і кіно Антоніна Хижняк, відома широкому загалу як Мотрю із серіалу “Спіймати Кайдаша“, виставила на аукціон знаковий предмет із нього. Мета – пожертвувати зібрані кошти на закупку машин швидкої допомоги.

“Багато хто пам’ятає мене як виконавицю ролі Мотрі в серіалі «Спіймати Кайдаша». Саме з цього серіалу я і виставляю свій лот — це сукня Мотрі! Ви могли бачити її в сцені біля церкви і на сватанні. Це єдина річ, яка залишилась мені на згадку зі зйомок”, – говорить Антоніна.

антоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійністьантоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійністьантоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійністьантоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійність

антоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійність

Деталі аукціону – на сторінці акторки. Бонус – якщо переможець торгів знаходитиметься в Києві, Антоніна обіцяє передати сукню особисто.

Це далеко не перша благодійна ініціатива Антоніни. Крім донатів, акторка допомагає армії і буквально власноруч – шиє прапори України, заряджені на перемогу.

антоніна хижняк мотря спіймати кайдаша війна благодійність

Фото: instagram.com/tonya_actress

Дивіться також:

Антонина Хижняк: «Первые мои серьезные отношения закончились свадьбой»

Звезда сериала “Спіймати Кайдаша” Григорий Бакланов женился: фото стильной свадьбы