Арсен Мірзоян розповів про маму під обстрілами у Запоріжжі та виступ у звільненому Херсоні (ВІДЕО)

Арсен Мірзоян є артистом, який підтримує Збройні Сили України з початком російської агресії у 2014 році. Говорить, що весь час на зв’язку з нашими військовими. Окрім того, співак підтримує захисників, займаючись разом спортивними тренуваннями навіть на відстані.

В ефірі «Сніданку з 1+1» на ТЕТ співак розповів, як одним з перших потрапив до звільненого Херсона, про свою волонтерську діяльність та щиру дружбу з військовими і про життя мами у прифронтовому Запоріжжі.

Рідне місто Мірзояна – Запоріжжя обстрілюється окупантами майже щодня. Як розповів співак, там залишається його мама, яка відмовляється покидати місто. «Зараз буду їхати туди, намагатимусь облаштувати їй побут. Або переконаю виїхати, або ж просто посаджу в автівку та вивезу».

Арсен Мірзоян повсякчас у контакті з військовими, яких щиро поважає. І це взаємно. «Я постійно хлопцям відправляю свої тренування, фотографії, відео. Вони також надсилають у відповідь. Наприклад, форсують Дніпро, кажуть, що дуже холодно. Своєю чергою я йду за компанію з ними купаюсь», – поділився Мірзоян.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Am (@arsen_mirzoian)

Також співак розповів про нещодавній забіг у бронежилетах на підтримку полку «Азов». За його словами, на жаль, будь-яка інформація про «Азов» у соцмережах баниться, тому події була вигадана назва Spartan 4308. Подібний забіг відбувся в Україні вперше. «Зробити його офіційним було дуже складно. Проте Spartan Race – це міжнародні змагання і Європа дала згоду. Ми отримали медалі, дозвіл на стрічки. Для нас це важливо, оскільки на світовій арені ми маємо показати, що полк «Азов» – це офіційний підрозділ Збройних Сил України. І всупереч всім наративам російської пропаганди, ми маємо розставляти усі крапки над «і» і показати, хто насправді є терористичною федерацією», – прокоментував Мірзоян.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Am (@arsen_mirzoian)

Протягом війни в Україні Арсен Мірзоян долучився та допоміг зібрати кошти на понад 1000 авто для українських захисників. Окрім того, співак став одним з перших, хто потрапив до звільненого Херсона та заспівав для місцевих жителів та головній площі міста. Говорить, що за день до цього після передачі автівки та речей хлопцям з військової розвідки, команда опинилась в Миколаєві та отримала позитивні новини.

«Хлопці сказали, щоб ми трішки почекали, вони звільняють Херсон. Кореспондент BBC підійшов до мого товариша з питанням: «Що ви відчуваєте?», той відповів: «Друже, давай я відповім тобі завтра на це питання». Тому неможливо передати перші емоції. Дорогою назад, коли ми вже заїжджали до Києва, я написав пісню, це виважений діалог із самим з собою, що я побачив, що я відчув… Коли ми пізно вночі їздили десь по селам, люди просто вчіплялись у військових, зі сльозами говорили: «Хлопці, не йдуть більше нікуди, обіцяйте, що ви нас не залишите». Таке було вперше», – відверто розповів співак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Am (@arsen_mirzoian)

Наразі співак дає багато концертів на підтримку ЗСУ і ексклюзивно поділився, що сьогодні їде до Острозької академії, де навчався Валерій Залужний для запровадження спеціальної стипендії імені Головнокомандувача ЗСУ.

Фото: instagram.com/arsen_mirzoian

Дивіться також:

Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов та інші актори купили на фронт 5 швидких (ФОТО)

Олег”Фагот” Михайлюта показав, як навчається на полігоні (ФОТО і ВІДЕО)

Оля Полякова зібрала 2 мільйони гривень для військових завдяки захиснику «Азовсталі» Михайлу Діанову