Оля Полякова зібрала 2 мільйони гривень для військових завдяки захиснику «Азовсталі» Михайлу Діанову

Співачка Оля Полякова у жовтні стала амбасадоркою проєкту «Протези для Незламних». Вона долучилася до команди благодійної платформи dobro.ua та Національного реабілітаційного центру Unbroken на базі Першого медоб‘єднання Львова. Оля ініціювала власний збір коштів на лікування, реабілітацію та протезування українських військових. А для цього запустила онлайн-марафон «Разом нас мільйони» за участю зірок, метою якого стало зібрати мільйон гривень.

За три тижні Поляковій вдалося не лише зібрати необхідні кошти, а й вдвічі збільшити  результат завдяки підтримці українського військового, морпіха та захисника Маріуполя Михайла Діанова. Він перерахував суму в 1 мільйон 700 тисяч гривень, надісланих йому українцями на лікування.

оля полякова благодійність михайло діанов протези війна

оля полякова благодійність михайло діанов протези війна

«Понад 8 місяців як я живу, користуючись однією рукою. До багатьох обмежень я звик. Певний час я думав, що так вже буде завжди, і ця думка дуже важка. Бо завжди так не має бути. Ні в мене, ні в інших хлопців, у яких ситуація ще тяжча”, – ділиться Михайло.

“Я шукав варіанти, як переадресувати частину вашої допомоги саме тим, хто, як і я, потребує повернення можливості обіймати рідних обома руками, а також ходити, а можливо, й тримати зброю. Це дуже важливий для мене напрямок, і я знайшов тих, хто вже допоміг багатьом ветеранам. Дякую Олі за дуже своєчасну ініціативу і те, що саме завдяки їй я дізнався про проєкт. Гроші підуть на закупку якісних біонічних протезів. Це все ваша допомога, за яку я вкотре кажу дякую».

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

“Пробач, що не встигли поділитися прізвищем”: Пташка з Азовсталі розповіла про загиблого нареченого (ВІДЕО)

Тіна Кароль провідала поранену рятувальницю у берлінській лікарні (ФОТО)

Акторка Альона Алимова розповіла про брата в російському полоні (ФОТО)