Тіна Кароль провідала поранену рятувальницю у берлінській лікарні (ФОТО)

Співачка Тіна Кароль зробила сюрприз співробітниці ДСНС, яка після поранення проходить лікування у Німеччині. Вона відвідала дівчину зі словами підтримки, чим неймовірно її надихнула.

Євгенія Дудка постраждала 10 квітня. Її підрозділ рятувальників потрапив під повторний ракетний обстріл. Рятівники розбирали завали на місці ранкової атаки, коли зруйнували міжнародний аеропорт Дніпра. Відтоді Євгенія перебуває на лікуванні сім місяців і вже перенесла одинадцять операцій.

Євгенія Дудка

Візит зірки був важливим для рятівниці. “Дякую за надання мені сили на боротьбу зі своїм внутрішнім ворогом – страхом, що буде далі”, – поділилася вона у соцмережах.

“Я ніколи не перестану дякувати Боженьці за людей, які є в моєму житті. Навіть ті випробування, які я зараз проходжу, приносять щось чудове. І сьогодні особливий день. Сьогодні моєю гостею була Тіна Кароль. Повірте, це Людина дійсно з великої букви”, – розповідає Євгенія.

“Кілька днів тому я випадково побачила оголошення, що 12 листопада Тіна Кароль дасть свій концерт в Берліні. І не зрозуміло чому, мої руки взяли телефон, а пальці написали “Тіночко. Я рятувальниця і лікуюся в Берліні після поранення ракетою. Була б дуже вам рада. Будь ласка, зайдіть в гості.”Божеееее, яка я нечемна, навіть не написала “добрий день”. А все через те, що навіть не чекала відповіді. Але… Пройшло декілька годин – і я не повірила своїм очам: повідомлення від Тіни Кароль”.

тіна кароль благодійність війна провідала рятувальницютіна кароль благодійність війна провідала рятувальницютіна кароль благодійність війна провідала рятувальницютіна кароль благодійність війна провідала рятувальницю

Коли я вже реально зрозуміла, що Тіна дійсно до мене приїде, то я боялася комусь про це розповідати – аби не наврочити. І ось цей день настав. Коли вона взяла мене за руку, звісно, я заплакала. Було враження, що я знаю її все своє життя.

Тіна надихає своєю красою, ніжністю та чарівністю. Тому бажаю всім – мрійте. Поки ми мріємо, є реальні шанси на чудо в цьому світі. Наприклад, сьогодні до мене приїхала Народна артистка України, а незабаром вже настане перемога!”

А ми будемо мріяти, щоб Євгенія одужала якнайскоріше!

Фото: facebook.com/dudka.ev

Дивіться також:

Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного автора “Маріупольського щоденника”

Акторка Альона Алимова розповіла про брата в російському полоні (ФОТО)

“Пробач, що не встигли поділитися прізвищем”: Пташка з Азовсталі розповіла про загиблого нареченого (ВІДЕО)

Знаменитий тенор Андреа Бочеллі прихистив пораненого пса з Куп‘янська (ВІДЕО)

Спалили вщент: Валерій Харчишин показав, як розбирає завали свого будинку (ВІДЕО)