Всесвітньо відомий тенор, популяризатор класичної музики Андреа Бочеллі став господарем пса-біженця з України. Пес Джек із міста Куп‘янська Харківської області, яке було звільнене від російських окупантів під час вересневого контрнаступу ЗСУ,  переїхав до Італії і став членом родини Бочеллі.

Історію цього дивовижного спасіння розповів вояк ЗСУ, депутат Київради Олесь Маляревич. Саме він із побратимом знайшов пораненого собаку. “Дива трапляються навіть в темні часи. Саме диво трапилось із собакою по імені Джек, який жив в місті Куп‘янськ, опинився в окупаціі, майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, але зберіг свою природну доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще”, – розповів Олесь у “Фейсбуці“.

“Ми з Юрієм Федоренком знайшли Джека на другий день після звільнення Куп‘янська. Так сталося, що я розповів про Джека своєму американському другу Амеду та брату Тарасу Маляревичу (Тарас Маляревич – знаменитий український фотохудожник. – Прим. ред.) Вони періодично відвідують нас та активно підтримують в різних військових питаннях. Я попросив захопити з собою мішечок корму для Джека. Через декілька днів відбулася доленосна зустріч Джека з Амедом, де він одразу запропонував знайти Джеку новий безпечний дім – і знайшов! Так почався шлях Джека до Італії, до сім’ї Андреа Бочеллі”.

Олесь показав зворушливий момент зайомства Андреа Бочеллі із українським хвостатим другом.

“Трохи згодом буде відео повної подорожі Джека з Куп’янська до Італії. Дякуємо сім’ї Бочеллі за велике серце та доброту”, – резюмує Олесь Маляревич.

Фото: Getty Images

Відео: facebook.com/maliarevych

Дивіться також:

Пес Патрон зібрав 300 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам

Кіт Степан став зіркою найпрестижнішої блогерської премії світу (ФОТО)

Кіт Степан став волонтером і зібрав понад 10 тисяч доларів для українських притулків і зоопарків