Парамедикиня Катерина Поліщук із позивним “Пташка”, одна із захисників “Азовсталі”, розповіла про свого коханого. Чоловіка, якого зустріла через війну і якого війна у неї забрала.

“Сьогодні про того, завдяки кому я сильна, хто тримає мої крила розгорнулими, хто береже мене і кохає. Завдяки йому я знаю що це таке. Хочу, щоб ви теж знали його. Вічна пам’ять воїну. Помщу!” – написала дівина в “Інстаграмі“.

У соцмережах вона виклала неймовірно проникливе, світле, до розпачу болюче відео, у якому співає про любов словами Володимира Івасюка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by birdie mad (@mad_birdie31)

“Війна дала мені тебе, а ти показав мені, що таке справжнє кохання, побратимство, що таке бути справжнім воїном, напарником і другом. Ти навчив мене бути вірною своїй війні. А вона тебе в мене забрала. І з неба ти навчив мене бути сильною, непохитною, незламною вже нічим, сталевою.

Ти не любив, коли я плачу, опускаю руки. І я не плачу. Я борюсь за двох під твоїм захистом! В серці з тобою, мій янголе, я пройшла Маріуполь, Азовсталь, полон і борюсь далі. Пробач, що ми не встигли поділитись прізвищем… Мій герой, янгол, назавжди мій наречений”.

Фото і відео: instagram.com/mad_birdie31

Дивіться також:

Пташка з “Азовсталі” заспівала гімн України перед матчем “Шахтар” – “Динамо” (ВІДЕО)

Снайперка Євгенія Емеральд про нове кохання на фронті: «Навчіться бути щасливими під час війни»

На фронті загинув зірка українського балету Олександр Шаповал

“Я боюся втратити себе всього і почати жити війною”: актор і режисер Юрій Рудий про службу в ЗСУ

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)