Співачка Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного Єгора Кравцова з Маріуполя. Вони цілий місяць провели під обстрілами окупантів. І Єгор почав вести щоденник у звичайному шкільному зошиті, рядки якого облетіли світові ЗМІ і стали вражаючим свідченням злочинів росіян проти українців. “У меня умерли две собаки, бабушка Галя и любимый город Мариуполь” – ці моторошні рядки написав саме Єгор.

Тіна Кароль дізналася про “Маріупольський щоденник” Єгора з інтернета. І, вражена, почала читати його уривки на своїх благодійних концертах на підтримку України, аби глядачі у залі змогли зрозуміти весь біль, який переживають українські діти.  

тіна кароль благодійність війна

Тим часом родина Єгора змогла вибратися з окупації в чому була. Дізнавшись про це, Тіна Кароль подарувала їм квартиру в Івано-Франківській області.  

«Одного ранку пролунав дзвінок: «Вітаю, я – менеджер Тіни Кароль. Тіна на своїх концертах читає листи війни. І серед них лист вашого сина». Чоловік запитав, чи є де нам жити? Я відповіла, що ні. Тоді він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру», – розповідала журналістам Олена Кравцова, мати Єгора. 

тіна кароль благодійність війна
Єгор Кравцов з мамою і сестрою

Команда співачки одразу запропонувала Олені оглянути нову квартиру, яку для зручності умеблювали усім необхідним. Переїхати у нове житло родина планує вже за тиждень. 

«Тіно, ми дуже вам вдячні. Тепер так спокійно, що у дітей є дім. Чекаємо усіх у гості!», – каже Олена.

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли Тіна Кароль дарує переселенцям квартиру. У 2014 році ключі від нової квартири з рук співачки отримав учасник шоу «Голос країни» Антон Копитін, який залишився без житла внаслідок окупації Донецька.

Фото: надані PR-службою Тіни Кароль, instagram.com/tina_karol

Дивіться також:

Син Тіни Кароль став волонтером у Варшаві (ФОТО)

«Син на нього дивився, як на Бога”: Євгенія Гапчинська – про одноденну відпустку чоловіка з фронту

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)

Олександр Педан розплакався під час інтерв’ю з маріупольським студентом