Більше не Венздей: Дженна Ортега знялася у ніжній фотосесії для глянцю (ФОТО)

Акторка Дженна Ортега, одна з головних зірок молодого Голлівуду, покоління 20-літніх, стала героїнею квітневого числа американського Elle. В об’єктиві фотографа Фелікса Купера і стараннями стилістки Патті Вілсон Дженна максимально далека як від образу готичної Венздей, якій світ бачиться у чорно-білих кольорах, так і від диснеївської принцеси, з чого Ортега починала свою роботу в кіно.

На фотосесії акторка приміряла десяток найбільш трендових вбрань цього сезону. Наприклад, на обкладинці вона позує у знаменитій сукні Loewe із велетенською квіткою антуріума на ліфі. Срібні, червоні і білі сукні, плаття з каптурами, сюрреалістичні форми – знімання Дженни слугає путівником модними трендами весни 2023.

Гортайте праворуч, щоб побачити усі фото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELLE Magazine (@elleusa)

Гортайте праворуч, щоб побачити усі фото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELLE Magazine (@elleusa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELLE Magazine (@elleusa)


У великому інтерв’ю Дженна Ортега, яку скоро можна буде побачити на великому екрані у шостій частині фільму “Крик“, розповіла, що майже безперервно знімається з 2014 року і наразі найбільше мріє про відпустку.

«Я збираюся подорожувати, я щойно придбала телефон-розкладачку без вайфаю і просто збираюся на деякий час сховатися. І від цієї думки дещо стресую: «О Боже мій, чи можу я сказати цьому режисерові, що я не хочу працювати найближчі два тижні?» Я можу це? Поки не знаю, але я теж маю встановлювати правила».

Дівчина, яка стала оглушливо популярною після серіалу “Венздей” минулого року, призвичаюється до нового відчуття – бути зіркою.


«Якщо я хочу знімати фільми, грати персонажів, бути режисеркою чи писати музику для кіно – я можу робити все це вдома, у себе в дворі. Для цього не обов’язково ставати дуже публічною. І деякі побічні речі, пов’язані з моєю роботою, створюють відчуття, що воно того не варто. Я не хочу почуватися ходячим рекламним щитом, це справді страшно, бо відчуваєш, що все менше контролюєш своє життя. Я бачила багато людей, які піддалися цьому тиску. А я не хочу нікому і нічому належати».

Повний текст інтерв’ю і фотосесія – за посиланням.

Фото: instagram.com/elleusa

Дивіться також:

Найгарніші образи Дженни Ортеги на червоних доріжках (ФОТО)

Офіційно: Netflix зніме другий сезон серіалу “Венздей” – що про нього відомо

На спортивному: “Венздей” Дженна Ортега стала амбасадоркою Adidas (ФОТО)