Серіал “Венздей” отримав продовження на другий сезон. Про це повідомили його автори Альфред Гоф і Майлз Міллар в інтерв’ю з Tudum – і підтвердив Netflix у своїх соцмережах.

Оголосити приємну новину стрімінг вирішив кумедним відео – у ньому Венздей описує свої “страждання”: “Останні кілька тижнів на мене полювали, мене переслідували і пародіювали мільйони разів в інтернеті. Це були справжні тортури… Дякую!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Netflix US (@netflix)

Історія про 16-річну Венздей Аддамс, яка потрапляє у химерну школу Nevermore, вчиться дружити, закохується, полює на монстра, стала одним із абсолютних гітів стрімінгової платформи. Втілила готичну дівчину на екрані Дженна Ортега, яка вмить стала знаменитою. Крім того, у першому сезоні знялися Кетрін Зета-Джонс, Луїс Гусман та Крістіна Річчі.

венздей нетфлікс netflix сезон 2 що відомо
Кетрін Зета-Джонс і Луїс Гусман в ролі батьків Венздей

Хто із героїв повернеться у другому сезоні, яких сюжетних поворотів слід очікувати – розповідаємо все, що відомо про продовження “Венздей” наразі.

Старі знайомі

Дженна Ортега повернеться в образі Венздей. Разом із рештою Аддамсів – Мортицією у виконанні Кетрін Зети-Джонс та Гомесом (Луїс Гусман). Гвендолін Крісті, як зіграла директорку Вімс, також інтригує своєю можливою появою у другому сезоні, попри трагічний фінал для її героїні. “Ви ж не бачили її похорону?” – резонно запитує акторка. Шоураннери анонсували також повернення Тайлера Гелпін у виконанні Гантера Дуена.

венздей нетфлікс netflix сезон 2 що відомо

Нові герої

Крім батьків та брата Венздей, у серіалі ми бачили її дядька Фестера та Річ. У другому сезоні автори обіцяють більше яскравих персоналій з роду Аддамсів.

венздей нетфлікс netflix сезон 2 що відомо

Сюжет

Головна інтрига, зрозуміло, тримається в таємниці. Проте відомо, що другий сезон, як і перший, буде вибудовуватися навколо персоналії самої Венздей, дівчинки, яка бачила світ чорно-білим, та поступово відкриває його відтінки.

венздей нетфлікс netflix сезон 2 що відомо
Дженна Ортега в ролі Венздей Аддамс

Фото: instagram.com/wednesdaynetflix

Дивіться також:

“Живу зі справжньою Венздей”: Кетрін Зета-Джонс показала кумедне дитяче відео своєї доньки

Зірка “Венздей” Дженна Ортега зробила стрижку, яка буде гітом 2023 року (ФОТО)

Чорна сукня в стилі глем-гот – модний вибір на Новий рік 2023, натхненний серіалом “Венздей” (ФОТО)