Зірка серіалу “Венздей” Гантер Дуен знявся у романтичній фотосесії

Актор Гантер Дуен, зірка серіалів “Ваша честь” і “Венздей“, знявся у стильній і романтичній фотосесії для видання Behind The Blinds. Мегапопулярність проєкту NetflixВенздей” піднесла його, виконавця однієї з головних ролей, Тайлера Ґелпіна, на вершину слави.

У фотосесії 28-річний Гантер гуляє дикою природою Каліфорнії і приміряє прості, проте стильні речі, які личать новому крашеві молоді. “Я викрала наймилішого Гантера на кілька годин і подалася із ним у дорогу. Ми трохи заблукали, проте спостерігали захід сонця за горами, і це було чарівно!” – ділиться данська фотографка Емілія Марія Стаугаард.

Гортайте праворуч, щоб побачити усі фото:

В інтерв’ю виданню Behind The Blinds Гантер розповів, що його улюбленою Венздей була Крістіна Річчі, акторка, що грала цю роль у фільмі “Сімейка Аддамсів” 1991 року і з’явилася в серіалі “Венздей“.

Дещо цікаве повідомив Гантер і про вірусний танець Венздей на шкільній вечірці. “Той танець був божевільним, а кривавий дощ дуже холодним! У сценарії було сказано, що спочатку Венздей починає танцювати, потім Тайлер починає копіювати її, а тоді усі приєднуються. Але коли з’явилася Дженна і виконала той культовий танець, який вона сама придумала, я подумав: «Все, що я можу зробити, це стояти тут і захоплюватися нею – я точно не зможу цього повторити!»

Більше фото і повний текст інтерв’ю – за посиланням.

Фото: instagram.com/hunterdoohan

Дивіться також:

Роналду і Мессі грають у шахи – легендарний кадр Енні Лейбовіц для Louis Vuitton (ФОТО)

Дева Кассель вперше знялася для обкладинки Vogue (ФОТО)

Пірс Броснан із красенями синами знявся в стильній фотосесії