40-річна співачка Брітні Спірс, що наразі відпочиває на гавайському острові Мауї із коханим Семом Асгарі, оголосила про важливу подію. Співачка знову вагітна. Для неї це буде третя дитина, а для Сема, якого поп-принцеса вже називає не нареченим, а чоловіком, – перша.

Про вагітність Брітні сповістила прихильників постом в “Інстаграмі“. Щоправда, послання вийшло емоційним і плутаним. “Я так старанно худла перед подорожжю на Мауї – і знов набрала вагу… Я подумала: «Дідько, що з моїм животом?» Мій чоловік відповів: «Ти  “вагітна” смаколиками, дурненька». Проте я зробила тест на вагітність… і нуууууу… у мене буде дитина! За 4 дні я стала ще більш “вагітна від їжі”. Живіт росте! А якщо там двійнята…” – розповіла Брітні.

Співачка вже планує, що робитиме далі. І пригадала попередній досвід виношування дітей. “Я, вочевидь, не буду так часто виходити на вулицю, оскільки папараці відпрацьовують свої гроші, знімають мене, досвід у них, на жаль, вже є… Це важко, тому що, коли я була вагітною раніше, у мене була перинатальна депресія… Мушу сказати, що це абсолютно жахливо… В ті часи це приховували, бо вважалось неприйнятним, щоб жінка при надії скаржилася на життя. Та дякувати Богу, тепер жінки сміливо говорять про це. Ми не повинні тримати цей біль у собі… Цього разу я буду займатися йогою щодня! І випромінювати багато радості та любові”.

брітні спірс вагітна третя дитина наречений сем асгарі
Брітні Спірс під час першої вагітності, 2005 р.

Брітні вже має двох синів-підлітків від шлюбу з танцівником Кевіном Федерлайном. Шону Престону 16 років, а Джейдену Джеймсу – 15. Хлопці живуть з Кевіном. Довгі роки Спірс знаходилася під опікою батька, якої нарешті позбулася минулого року. Співачка жалілася, що їй не давали вагітніти, виходити заміж і шантажували побаченнями із синами.

брітні спірс вагітна третя дитина наречений сем асгарі
Брітні з молодшим сином, 2007 р.
брітні спірс вагітна третя дитина наречений сем асгарі
Брітні Спірс з дітьми, 2013 р.

І хоч офіційного підтвердження від агентів Брітні та Сема про вагітність поки немає, а емоціність повідомлення лишає питання, чи справді вона при надії, знамениті приятельки, як-от Періс Гілтон, та прихильники вітають Спірс із довгоочікуваною подією.

Фото: Shitterstock

Дивіться також:

Выше мамы: Бритни Спирс показала редкие фото с сыновьями-подростками

Бритни Спирс выступила в суде против отца: «Он ведет себя как торговец людьми»

Бритни Спирс выходит замуж за парня на 12 лет моложе: видео с впечатляющим кольцом