Родина Брюса Вілліса повідомила трагічну новину. Знаменитий актор змушений полишити кар’єру у кіно через тяжку невиліковну хворобу.

“Маємо поділитися з усіма прихильниками, які нам мов сім’я. У нашого улюбленого Брюса проблеми зі здоров’ям. Нещодавно йому діагностували афазію, яка впливає на його когнітивні здібності. Як наслідок, Брюс відходить від кар’єри, що так багато значила для нього”, – повідомили на своїх сторінках у соцмережах доньки та дружина актора Емма.

“Це справді складний час для нашої родини, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку. Ми проходимо через це випробування єдиним міцним фронтом і хочемо залучити шанувальників Брюса, тому що знаємо, як багато він значить для вас, як і ви для нього. Як завжди говорить Брюс: «Живи». І ми всі разом саме це і плануємо робити. З любов’ю, Емма, Демі, Румер, Скаут, Таллула, Мейбл і Евелін”, – підписали послання колишня та нинішня дружини Вілліса і п’ятеро його дочок.

Афазія – це сукупність симптомів, які ускладнюють або унеможливлюють спілкування на всіх чи кількох рівнях: говоріння, розуміння, читання і письмо. Розлад виникає через пошкодження частини мозку, яка відповідає за мовні функції. Причиною афазії можуть бути інсульти, дегенеративні стани, як деменція та хвороба Альцгеймера, травми, поранення чи інфекції.

Наразі невідомо, що саме стало причиною хвороби Брюса Вілліса. Проте афазія є невиліковною. Якоюсь мірою полегшити стан можуть вправи, що концентрують увагу на запам’ятовуванні слів чи говорінні.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Брюс Уиллис и все его женщины. Любовь и карьера «крепкого орешка»

Брюс Уиллис отметил 12 годовщину брака со второй женой

Редкий кадр: как выглядела свадьба Деми Мур и Брюса Уиллиса