Даміано Давід з Måneskin розлучився із Джорджією Солері після скандалу зі зрадою

Фронтмен італійського рок-гурту Måneskin Даміано Давід розлучився зі своєю дівчиною, блогеркою, моделлю та активісткою Джорджією Солері після шести років стосунків. Вони почали зустрічатися в 2017-му, ще до участі Måneskin в італійському Х-Факторі, на фестивалі Сан-Ремо та на Євробаченні.

Прихильники і ЗМІ переконані: причиною стала його зрада. Адже в мережі з’явилося красномовне відео. Один із відвідувачів нічного клубу зняв Даміано за пристрасними поцілунками з іншою дівчиною. Фанати гурту впізнали в ній Мартіну Тальєнті, подругу Вікторії Де Анджеліс.

@discoloration20 #fypシ #viral ♬ suono originale – Discoloration20

Сам співак зраду категорично спростовує. Шум, що зчинився після публікації відео, змусив його виправдовуватися в сторис. “Мені дуже шкода, що це відео спливло, ми не хотіли такої ситуації, і це була моя помилка”, – перепрошує Даміано. Він має своє пояснення: «Ми з Джорджією вирішили розійтися на кілька днів, тому ніяких зрад не було».

Måneskin даміано давід бросив дівчина джорджія солері зрада
Даміано Давід і Джорджія Солері, 2022 р.

Втім, у всіх є небезпідставні підозри, що це остаточне рішення: вже тиждень від них немає спільного свіжого контенту в соцмережах, а тепер Джорджія та учасники гурту повідписувалися одне від одного. А бурхлива реакція фанатів – наслідок невідповідності іміджу, який створив Даміано: зрілого чоловіка, який свідомо зробив вибір кохати і бути вірним.

Måneskin даміано давід бросив дівчина джорджія солері зрада
Даміано Давід і Джорджія Солері, 2022 р.

«Я сподіваюся, що це не вплине на імідж Джорджії, і що ви можете поважати делікатність цього моменту», – просить Даміано Давід в сторис. Коментарів від Джорджії Солері наразі немає.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Гурт Måneskin написав пісню про Україну і закликав до підтримки українців (ВІДЕО)

Дам’яно Давід із Maneskin послав Путіна за кораблем зі сцени фестивалю Coachella

Кевін Костнер розлучається з другою дружиною після 18 років шлюбу