Єдина пара з тих, що звів проєкт “Холостяк” в Україні і яка одружилася і народила дитину, інфлюенсерка Даша Квіткова та телеведучий Нікіта Добринін розійшлися. Про це сама Даша повідомила в інтерв’ю Маші Єфросиніній в її проєкті “Екзамен“.

“Вже півтора тижні ми не живемо разом, – розповіла Даша. Інтерв’ю відбулося 13 січня. – Він не зовсім зник з мого життя, адже у нас є син. Днями ми обирали разом садочок для нього. Але ми з Нікітою роз’їхалися”, – зізналася Даша.

“Перша на розмову вийшла я. А Нікіта мене підтримав. Бо бачив і відчував те, що і я. У нас дуже стрімко почали вибудовуватися стосунки. Коли людині віддаєш всього себе. Ми не розлучалися ніколи. Віддавали одне одному всіх себе. І в якийсь момент ми зрозуміли. що перенаситились одне одним. А по-друге, у нас стала дуже різна швидкість. Я лечу поперед всієї планети, я пру, мені треба. А в нього інша швидкість. Ми морально одне одного задушили”, – зізналася Квіткова.

даша квіткова нікіта добринін розлучення розійшлися

На питання Маші, в чому жінка бачить причину розрива, Даша відповіла: “Я багато працюю. В мене був син, чоловік, я сама, робота, і мене не вистачало. Може, вистачало на роботу, сина, себе, а на нього – ні. У нас була гра – я так називаю це для себе – хто кого більше кольне”.

Наразі Даша і Нікіта ходять до психологів, щоб вибудувати здорові стосунки як батьків спільної дитини. Про те, зізнається жінка, щоб зійтися знову, наразі не йдеться.

Нагадаємо, синові пари, Левові, півтора роки. Пара була одружена 2,5 роки.

даша квіткова нікіта добринін розлучення розійшлися
Даша Квіткова, Нікіта Добринін і їхній син Лев. На Новий рік 2023 пара вже не була разом

Фото: instagram.com/kvittkova

Дивіться також:

Даша Квіткова і Нікіта Добринін обвінчалися (ФОТО)

Даша Квиткова заговорила о разводе: “Мы попали в зону турбулентности”

Большая свадьба Никиты Добрынина и Даши Квитковой: все фото