55-річна зірка кіно, актор і режисер Лієв Шрайбер, великий друг України і амбасадор фандрейзингової платформи United24, знову став татом. У нього народилася третя дитина – і перша донечка. Її мама – дівчина Лієва, Тейлор Нісен. Для неї це перший малюк.

Інформацією зірковий татусь поділився на своїй сторінці в інстаграмі. І там ж показав перші ніжні світлини малечі.

Як з’ясувалося, татова доня народилася ще 27 серпня – та тільки сьогодні Лієв Шрайбер вирішив поділитися своїм особливим особистим щастям на загал.

лієв лев шрайбер став батьком діти дружина донька
Новонароджена донька Лієва Шрайбера і Тейлор Нісен

лієв лев шрайбер став батьком діти дружина донька

“Маленька донечка! Я такий щаслива, що Гейзел Бі нарешті тут. Вона прилетіла рано вранці 27 серпня і з тих пір була мрією кожного дня. Мама і малятко дуже щасливі і здорові. Дякуємо всім за любов і підтримку”, – пише він у соцмережах.

Нагадаємо, у Лієва є двоє синів від його цивільної дружини, акторки Наомі Воттс. Александру 16 років, а Семюелу в грудні буде 15 років. Із Наомі вони були разом 11 років і розійшлися в 2016-му. За рік Лієв почав зустрічатися із Тейлор Нісен.

лієв лев шрайбер став батьком діти дружина донька
Лієв Шрайбер і Тейлор Нісен, серпень 2023 року – за два тижні до появи доньки

Тейлор на 25 років молодша за Лієва. Вона родом з Південної Дакоти. В 2012 році стала королевою краси свого штату і брала участь у конкурсі “Міс США” (тода виграла Олівія Калпо). Тейлор обожнює тварин і якось займалася реабілітацією єнотів, через що Лієв піддражнював її: мовляв, з днем народження – ото всі звірі радіють, що ти з’явилася на світ!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Taylor Neisen (@taylorneisen)

Лієв і Тейлор спільно підтримують чимало благодійних ініціатив.

Фото: Getty Images, instagram.com/lievschreiber

Дивіться також:

Солодкі 16: Наомі Воттс показала красеня сина від Лієва Шрайбера (ФОТО)

Любіть Україну: Лів Шрайбер, Міша Коллінз, Іванна Сахно та інші зірки читають Сосюру в День Незалежності (відео)