Солодкі 16: Наомі Воттс показала красеня сина від Лієва Шрайбера (ФОТО)

Акторка Наомі Воттс показала старшого сина, Александра. Вона народила його 16 років тому від свого на той момент цивільного чоловіка, також кінозірки Лієва Шрайбера.

В день 16-річчя сина зірка показала, як він виріс – і яким симпатичним став. “Не можу повірити, як швидко це сталося! Я пишаюся тим, яким молодим чоловіком ти став, з доброю душею і фантастичним почуттям гумору”, – пише Наомі в інстаграмі під серією світлин, сучасних і архівних, де хлопець іще маленький.

наомі воттс лієв шрайбер син діти
Наомі Воттс зі старшим сином Александром в день весілля, червень 2023 р.
наомі воттс лієв шрайбер син діти
Наомі Воттс зі старшим сином Александром

“Мені так пощастило, що я стала твоєю мамою. Дякую за те, що ти все ще дозволяєш мені іноді тримати тебе за руку. Хоча я знаю, що ти, напевно, просто забуваєш її відпускати”, – з ніжністю каже Наомі.

наомі воттс лієв шрайбер син діти
Александр, син Наомі Воттс і Лієва Шрайбера
наомі воттс лієв шрайбер син діти
Наомі Воттс зі старшим сином Александром

Не так давно Наомі Воттс вперше вийшла заміж. Її обранцем став актор Біллі Крадап. До нього зірка 11 років жила і Лієвом Шрайбером – крім 16-річного сина Александра, від нього Наомі народила іще одного сина, Семюеля – хлопцеві 15 років.

А до роману з Лієвом Воттс зустрічалася з австралійським актором Гітом Леджером із серпня 2002 року по травень 2004 року.

Фото: instagram.com/naomiwatts

Дивіться також:

54-річна Наомі Воттс вперше вийшла заміж (ФОТО)

ROXOLANA та Лієв Шрайбер зібрали кошти на обладнання української лікарні

Гіт Леджер: згоріла зірка