Александр Педан впервые показал фото с новорожденным сыном Марком, который стал вторым ребенком в семье шоумена.

Телеведущий опубликовал архивные фото со своими детьми – дочерью Лерой и сыном Марком – в честь Дня отца и рассказал о своем опыте отцовства.

“У мене була абсолютна кардинальна різниця у ставленні до народження Лєри та Маріка. Лєрі зараз 15. Коли донька народилася – був у Німеччині в турі з КВК. Я не те, що на пологах, а навіть у країні не був у цей момент і не встиг забрати Лєру з пологового будинку… Це робив її майбутній хресний. Досі каюсь. Можливо, так тоді й треба було, а можливо, ні. Але так сталося. Я відвертий із собою”, – признался Педан.

Александр Педан с дочкой
Александр Педан с дочкой Лерой

Телеведущий также рассказал, что они с женой долго не могли зачать второго ребенка.

“Із Маріком було все зовсім по-іншому. Це дитина, яку ми вже чекали й хотіли. Довго йшли до вагітності. Відверто кажучи, не все одразу виходило. Спочатку ми думали, що обмежимося однією дитиною, а потім в якийсь момент зрозуміли, що чогось не вистачає. Коли мав народитися Марік, я вже так цього чекав і дуже хотів бути на пологах”, – говорит телеведущий.

Александр Педан с сыном
Александр Педан с новорожденным сыном

“Сина принесли буквально за три хвилини після народження”, – вспоминает Александр. – “Лікарка дала мені цей комочок, поклала на груди, накрила нас і сказала: «А тепер лежіть дві години». Я думав його принесуть, щоб мене просто лизнув. Причому навіть не встиг нічого сказати, вона вже зникла за дверима, і ми залишилися з цим пацаном удвох. Тоді ще в лікарні син, шукаючи груди, зробив мені кілька засосів у районі грудей. І я зрозумів, що хочу це якось собі відмітити, тому зробив там тату із ручкою Маріка”.

Александр Педан с женой и дочерью
Александр Педан с женой и дочерью на отдыхе в 2018 году

“Якби можна було повернути час назад, то я б 100% хотів бути присутнім на пологах, коли народжувалася Лєра. Проте загалом батько до цього має бути готовим. Якщо він не дозрів узагалі до дитини, то не знаю, як на нього вплинуть пологи, чи йому варто туди йти. Відтак раджу усім татам обов’язково йти з дружиною у родзал, якщо ви дійсно хочете цього повністю. Коли на 100% готові підтримати і маму, і дитину. Радію, що коли народжувався син, то я був готовий”, – подытожил Педан.

Напомним, Александр Педан и его супруга Инна поженились 11 октября 2003 года. Через два года, в 2005-м родилась их дочь Лера, а в конце декабря 2016-го сын Марк.

Фото – instagram.com/pedanos/

Смотрите также:

Александр Педан рассказал, как его жена отвадила от него поклонниц

Александр Педан с женой отмечают 15 годовщину свадьбы

Сергей Притула показал милое фото с 2-летней доченькой Соломией