Брюс Вілліс і Демі Мур відсвяткували перший день народження онучки: зворушливі фото

Перша і поки що єдина онука Брюса Вілліса і Демі Мур, Луелла, відсвяткувала перший рік життя. З нагоди свята її мама, донька зірок Румер Вілліс, показала свіжі світлини дівчинки, зокрема з дідусем і бабусею.

Усмішка Брюса, який вже два роки бореться із лобно-скроневою деменцією, безцінна. Родина, розуміючи. що має справу з невиліковним станом коханого чоловіка, тата і дідуся, оберігає його від зайвої уваги. Проте дівчата Брюса, вочевидь, і самі щиро тішаться, коли теплі почуття пробуджують у ньому спогади.

внучка брюс вілліс демі мур дочка румер один рік
Маленька Луелла, або Лу, в свій день народження
внучка брюс вілліс демі мур дочка румер один рік
Брюс Вілліс із онучкою Лу
внучка брюс вілліс демі мур дочка румер один рік
Демі Мур і Ерік Батербо вітають Лу з Новим роком

Румер, вітаючи доньку в інстаграмі, із вдячністю згадує всю свою родину: “Дякую, мамо, за те, що ти найкраща ЯЯ, про яку я тільки могла мріяти, Лу дуже тебе любить. Скаут і Талула, Мейбл та Евелін – за те, що були найкращими тітками, Еммі – за те, що була бонусною бабусею, а моєму татові та Еріку – за те, що були найкращими татусями”. Ерік – бойфренд Демі Мур, флорист Ерік Батербо.

“Моя маленька ніжна донечко, я не можу повірити, що тобі вже 1. Цей останній рік із тобою був найкращим роком мого життя. Лу, я ніколи не знала такої любові, як твоя. Ти найсмачніша, найкрасивіша, найрозумніша, найвеселіша, наймиліша дівчина, яку я знаю”, – як годиться люблячій мамі, тішиться Румер.

Вона також показала низку фото з пологів, не бачених раніше.

внучка брюс вілліс демі мур дочка румер один ріквнучка брюс вілліс демі мур дочка румер один ріквнучка брюс вілліс демі мур дочка румер один рік

Фото: instagram.com/rumerwillis

Дивіться також:

Брюс Вілліс і Демі Мур: історія кохання легендарної пари 1990-х

16 років з особливим чоловіком: дружина Брюса Вілліса зворушливо привітала його з річницею (ФОТО)