Рідкісні кадри: Гвінет Пелтроу показала дорослих сина і доньку (ФОТО)

Оскароносна акторка, підприємниця, пристрасна прихильниця здорового способу життя, жінка, яка ввела моду на всюдисущий тренд “тиха розкіш” – це все про Гвінет Пелтроу. Та є ще одна грань її особистості, яка зазвичай лишається за кадром – її вже дорослі діти, донька Еппл і син Мозес.

Гвінет вкрай рідко показує їх у соцмережах. Проте час перед Різдвом – пора винятків. І Гвінет поділилася милими світлинами, на яких вона з дітьми відпочиває біля океану.

Нуль макіяжу, награного позування – тільки сонце, повітря, вода і родинна любов.

гвінет пелтроу чоловік діти син дочка
Гвінет Пелтроу із дочкою Еппл Мартін
гвінет пелтроу чоловік діти син дочка
Діти Гвінет Пелтроу: дочка Еппл Мартін і син Мозес Мартін
гвінет пелтроу чоловік діти син дочка
Еппл Мартін, дочка Гвінет Пелтроу

Еппл і Мозес – діти Гвінет від її шлюбу із рок-музикантом, фронтменом гурту Coldplay Крісом Мартіном. Обидва успадкували привабливу зовнішність батьків та їхні таланти. Ще малими вони брали участь у концерті тата і виступали з ним на одній сцені. А цьогоріч Еппл запросили на кутюрний показ Chanel – вона поповнила список юних муз бренду.

Варто зауважити, після розлучення Кріс і Гвінет зберегли теплі стосунки. Ба більше, днями Гвінет Пелтроу шокувала всіх в сторис світлиною, на якій тримається за руку із новою обраницею екс-чоловіка, акторкою Дакотою Джонсон. Не дивно, бо самого Кріса акторка називає найкращим татом і другом. Приклад здорових стосунків.

Із Крісом Мартіном вони були в шлюбі з 2003-го до 2016 року. Зараз Гвінет вдруге заміжня – за продюсером Бредом Фелчаком.

Фото: instagram.com/gwynethpaltrow

Дивіться також:

Рідкісний кадр: Гвінет Пелтроу показала 18-літню доньку на випускному

Рідкісні кадри: 18-річна донька Гвінет Пелтроу і Кріса Мартіна відвідала кутюрний показ Chanel (ФОТО)

Девід Бекхем із дочкою повторив історичне екстремальне фото на хмарочосі в Нью-Йорку