Акторка і співачка С’юкі Вотергаус розсекретила стать дитини, яка народилась у них із Робертом Паттінсоном. Сталося це під час її виступу на музичному фестивалі Coachella, який стартував у Каліфорнії.

С’юкі, яка вперше стала мамою наприкінці березня 2024 року – і вперше зробила татком Роберта Паттінсона – не одразу зізналась, що малюк з’явився на світ. Тільки тиждень тому вона поділилась світлиною із дитинкою. Проте тоді усі деталі лишила при собі.

Аж ось зі сцени Coachella, на якій виступала, 32-річна артистка відкрила таємницю. “Я не знаю, чи в курсі ви, але нещодавно в моєму житті відбулися великі зміни, відбулися досить важливі події, – виголосила С’юкі. – Я люблю дивовижних жінок, і мені дуже пощастило мати власну маленьку дивовижну жінку і зустріти кохання всього мого життя”.

Отже, у С’юкі та її 37-річного нареченого Роберта Паттінсона дівчинка!

Нагадаємо, пара разом з 2018 року. Спочатку стосунки були легкими і без зобов’язань. Та завдяки карантину, проведеному разом, молоді люди, що називається, розгледіли одне одного. І вже в 2022 році виходили разом на червону доріжку, не приховуючи шаленої закоханості.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

С’юкі Вотергаус вперше показала фото новонародженого малюка Роберта Паттінсона

Рідкісні кадри: Анджеліна Джолі з наймолодшою дочкою Вів’єн на Бродвеї (ФОТО)

Рідкісні кадри: Ольга Фреймут показала схожу на себе 6-річну дочку (ФОТО)