Модель, співачка і акторка С’юкі Вотергаус нещодавно народила первістка від свого нареченого, актора Роберта Паттінсона. Про це дізналися папараці, які зазнімкували пару із дитячим візочком, – самі зірки утримались від офіційних повідомлень і деталей.

Аж ось сьогодні зранку дівчина  опублікувала фото з новонародженим. На чарівній світлині в ретростилі С’юкі пригортає загорнуту в пледик із сердечками малюка, прикриваючи рукою його обличчі. “Ласкаво просимо в світ, янголя”, – підписала вона цей теплий і романтичний кадр.

роберт паттінсон с'юкі сьюкі вотерхаус діти народила перше фото малюка
С’юкі Вотергаус із їхнім із Робертом Паттінсоном малюком

поки що на цьому все – Роберт і С’юкі не оголошували ім’я та стать свого новонародженого. І візочок, який запримітили папараці, був стратегічного бежевого кольору – важко вгадати.

Мила світлина С’юкі зібрала купу коментарів від зіркових приятелів пари. Періс Гілтон, яка сама торік двічі стала мамою, сина і доньки, тішиться: “Я так рада за вас обох!” А музикантка Ґрейсі Абрамс емоційно написала: “Я люблю тебе”.

Нагадаємо, Роберт Паттінсон і С’юкі Вотергаус разом з 2018 року. Їхні невимушені стосунки стали серйозними завдяки карантину: вони провели час разом у замкненому просторі і дуже зблизилися. 

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Віталій Козловський вперше став батьком: деталі про малюка, пологи і дружину

Камерон Діаз таємно стала мамою вдруге: деталі

30-літня Нур Альфалла вперше показала сина від 83-річного Аль Пачіно у Vogue: фото