Віталій Козловський вперше став батьком: деталі про малюка, пологи і дружину

Співак Віталій Козловський вперше став татом – і наважився розповісти всі деталі про новонародженого малюка. розкрити ім’я дружини та повідомити чимало цікавих деталей про пологи.

Спойлер – як і підозрювали прихильники, це піар-менеджерка артиста Юлія Бакуменко. А пологи були партнерськими.

Цікаво і дещо іронічно – та цей ексклюзив дістався колишній подрузі артиста, ютуб-інтерв’юерці Раміні Есхакзай. Саме в її програмі артист показав ексклюзивні кадри з випискою малюка. Вашій увазі – найцікавіші деталі про особисте.

Як дізнався, що стане батьком

“Над тим, щоб стати батьками, ми працювали довго, ще до війни, але Бог не давав. Я дізнався, що стану батьком, на третьому тижні на полігоні. Я пішов служити, у мене були військові навчання, і ще тоді моя дівчина, присилає повідомлення, тест, УЗД, пише: “Я тебе вітаю, 5-й тиждень”. Я поклав телефон у кишеню, моє серце вилітало з грудей. Я ввечері повернуся у намет, і єдине що відповів Юлі: “Ого”. І з цим “ого” не спав всю ніч, і думав, що тепер моє життя змінюється”.

віталій козловський дружина юлія бакуменко народила син оскар як назвали
Віталій Козловський і Юлія Бакуменко

Про незвичайне ім’я сина

“Нещодавно Україна отримала “Оскар”, і ім’я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає, і сприймає фонетикою. Це ім’я означає “божественний”, і мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював з нагородою в Голлівуді, а тут відзначив, що це дуже гарне ім’я”.

Яким батьком буде

“Я сьогодні розумію, що мій тато продовжується у моєму сині, я не можу сьогодні плакати. Я, коли дивлюсь на свого сина, усміхаюся. Можу сидіти годинами, покласти на руку, роздивлятися, співати пісні, розповідати, що буду його охороняти, і дам виховання, якого у мене не було, що треба цінувати життя, берегти жінок. Я його дуже сильно люблю. Я ніколи не буду його бити, мене страшенно мама била, тато один раз – я це запам’ятав. Мама була “поганим поліцейським”, дитині треба бути другом. Я хочу, щоб син був джентльменом, щоб він відкривав двері жінкам, витрачав гроші на квіти, коли йде в гості до дівчини, поважав людей, був гідною людиною, щоб говорив правду, поважав країну, в якій живе, бо мене в цьому плані не виховували. Але я знаю, це буде абсолютна любов, я його обожнюю. До народження сина я загадував бажання – “я, я, мені”, сьогодні, “є ми, і для нього”, я хочу, щоб він не чув сирен і скінчилась війна”.

віталій козловський дружина юлія бакуменко народила син оскар як назвали
Віталій Козловський, Юлія Бакуменко та їхній Оскар

Про партнерські пологи

“Юля завжди казала, що хоче, щоб я був на пологах. Хоч я в дитинстві не раз приймав пологи у кішки, але це ж зовсім інша справа. Боявся, що побачу щось таке, що вплине на наші сексуальні відносини. Юля наполягала, я скажу, і це буде меседжем всім чоловікам, які вагаються, чи бути на пологах. Я сьогодні безмірно кохаю дружину, і дуже вдячний за те, що їй довелося пройти і прошу вибачити, що був десь егоїстичним, пишаюся своєю дружиною, що вона цьому світу подарувала такого красивого, доброго і, сподіваюся, талановитого хлопчика. Мені важливо було бути на цих пологах і на власні очі побачити цей процес.

віталій козловський дружина юлія бакуменко народила син оскар як назвали
Віталій Козловський і Юлія Бакуменко

Ми були вдома, цілий день Юля казала, що у неї крутить поперек, ввечері пішла у ванну. Від початку війни я приймаю снодійне. Тож я прийняв його, відчиняються двері, Юля каже – води відійшли. Я пішов у душ, облився холодною водою, ми поїхали в лікарню, а ближче до ранку почалися пологи. Я тримав Юлю за спину, разом з нею тужився, і це давало результати і на енергетичному рівні відчував, що їй стає легше. За дві години, коли з’явилася голова, я сказав: “Юля,у нього теж чорне волосся, як у мене”. Мене покликали перерізати пуповину, у мене був мандраж. Пам’ятаю це відчуття, потім мені його поклали на груди, і ти не віриш, в те, що відбувається, в житті було так багато емоційних речей, і вже не розумієш, де реальність, а де ні, це було нереально. Тільки ввечері, коли їхав з дому з речами в клініку, мене прорвало на сльози, які не закінчувалися до мого приїзду в пологовий. Я зрозумів, що найщасливіша людина у світі, тому що маю змогу бути живим, здоровим та відчути нове життя. Це велике чудо, щастя. Я зараз живу цим – простими речами. Я раніше жив сценою – була головніша за всіх музика. Тепер, якщо робити цю музику, тільки натхненну синочком”.

Про пропозицію дружині

“Ми навіть з Юлею не думали одружуватися, і ніколи не говорили про це. Але йшов час, і я збагнув, а як так, що у нас народиться син, ми стільки часу разом, яке буде прізвище у сина? Юля мила посуд на кухні, я просто підійшов і сказав, що 29 грудня у мене буде 20-річчя творчої діяльності, і ми одружимося. Вона миє посуд, каже: “Добре”, я пішов далі, вона далі домивала посуд. Був сильний обстріл, ми не виспані в машині, сфотографувалися, зайшли в РАЦС, розписалися, навіть біля РАЦСУ не зробили жодної фотографії. Після того зустрілися з друзями, трішки побули з ними і поїхали у торговельний центр купувати обручки”.

Фото: скриншоти, instagram.com/vkozlovsky_music

Дивіться також:

Лілія Ребрик стала мамою втретє: незвичайне ім’я і перше фото

Кіндер-сюрприз: Ґаль Ґадот народила четверту дитину (ФОТО)

Міранда Керр народила четверту дитину: перші деталі (ФОТО)