Камерон Діаз таємно стала мамою вдруге: деталі

Радісна новина в родині 51-річної акторки Камерон Діаз та 45-річного музиканта Бенджі Меддена. Зірки повідомили, що стали батьками вдруге. І поділилися деякими деталями.

“Ми щасливі повідомити про народження нашого сина, Кардинала Меддена. Він чудовий, і ми такі щасливі, що він тут!” – тішаться батьки.

Хотілось би побачити малюка, проте тут зірки вирішили розчарувати прихильників: “Задля безпеки та конфіденційності дітей ми не будемо публікувати жодних фотографій, але він дійсно милий. Ми почуваємося такими благословенними та вдячними”.

камерон діаз народила друга дитина син
Цією листівкою Камерон і Бенджі повідомили про народження сина

Отже, стать і ім’я дитини відомі – а от фото і обставини появи на світ малюка Кардинала залишаються в секреті. Втім, найімовірніше, він з’явився на світ завдяки сурогатній мамі, як і його старша сестра, 4-річна Реддікс.

Нагадаємо, до доленосної зустрічі Камерон із чоловіком акторка зустрічалася з актором Меттом Діллоном, актором і музикантом Джаредом Лето, співаком Джастіном Тімберлейком та бейсболістом Алексом Родрігесом.

камерон діаз народила друга дитина син
Камерон Діаз і Бенджі Медден, 2016 рік

Із Бенджі Камерон познайомила її подружка Ніколь Річі: той був братом-близнюком чоловіка Ніколь. І в січні 2015 року вони побралися.

До послуг сурогатної матері вдається чимало зірок. Так з’явились на світ син і дочка Наомі Кемпбелл, наймолодший малюк в родині Кріссі Тейген і Джона Ледженда та син і донька Періс Гілтон.

Фото: Getty Images, instagram.com/camerondiaz

Дивіться також:

П’ять невдалих романів Камерон Діас на шляху до щасливого шлюбу

Кіндер-сюрприз: Ґаль Ґадот народила четверту дитину (ФОТО)

30-літня Нур Альфалла вперше показала сина від 83-річного Аль Пачіно у Vogue: фото

Хлопчик чи дівчинка: Максим Чмерковський і Піта Маргатройд розсекретили стать третьої дитини (ВІДЕО)