У вишиванках і з квітами: як українські зірки відправили дітей у школу 1 вересня (ФОТО)

Цього року 1 вересня – особливо зворушливе свято. І для українських зірок зокрема. Хтось із наших знаменитостей має в родині першачка, а в когось вже випускники. Їхніми світлинами сьогодні щедро діляться в соцмережах.

Вп’ятеро більше українських дітей у 2023-му йдуть навчатися саме в українську школу і офлайн, попри бойові дії. На свято першого дзвоника вбираються у найгарніші вишиванки, а на лінійці дякують воїнам Збройних Сил, що дали можливість навчатися вдома.

“Марік – першачок! – ділиться головною новиною про молодшого сина телеведучий Олександр Педан. – Пишаюсь тим, що мій син йде в перший клас! У вільній та незалежній Україні! Дякую нашим ЗСУ за те, що подарували цей ранок. Це перше і надважливе свято для Маріка та всієї нашої родини.

Бажаю всім батькам, дітям та вчителям натхненного, працьовитого, спокійного навчального року. Пам’ятайте, що наші діти точно не мають залишати можливість навчатися, тому що саме на їх плечах майбутнє України, яке виборюємо надзусиллями”.

українські зірки діти в школі перше вересня

Іще один першачок – Максим, син акторки Антоніни Хижняк. “Мій маленький козак йде в перший клас., – тішиться виконавиця ролі Мотрі в “Спіймати Кайдаша”. – Не віриться. Здається, це якийсь розіграш. Готуємось до онлайн-навчання, це абсолютно новий етап, треба звикати”.

українські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересня

Лілія Ребрик небагатослівна, проте красномовна: “Вриваюсь у цю осінь найгарнішою україночкою школяркою. І хай наші діти плачуть хіба через невиконану домашку!”

українські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересня

У родині Решетників двоє школяриків. “Дмитрик у нас пішов до 1 класу, а Іван – в 4-й. Дуже швидко ростуть діти! Найголовніше, аби в мирній Україні”, – загадують Григорій та Христина.

українські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересня

Син Ксенії Мішиної йде до приватної Креативної міжнародної дитячої школи з поглибленим вивченням англійської. Мама вірить у краще майбутнє сина і України: “Темні часи породжують сильних людей. Сильні люди породжують світлі часи. З новим переможним навчальним роком”.

українські зірки діти в школі перше вересня

В українській школи навчатимуться і сини Дмитра Монатіка: “Діти, гарного вам навчального року, наскільки це тільки можливо в наших реаліях. Батьки, сил вам та терпіння. Вчителі, дякуємо вам за сміливість і жагу створювати наше яскраве майбутнє! Дякуємо ЗСУ за те, що більшість шкіл відкрили свої двері та діти пішли до школи офлайн!”

українські зірки діти в школі перше вересня

Аліна Гросу власних діток поки не має, але пригадала себе першокласницею – і показала молодшого брата-школярика. “Я йду вперше у школу (фото номер 1)
А на другому – це сьогодні йде в школу у 1 клас мій молодший братик.
Хочеться побажати всім сил у новому навчальному році Нехай він пройде із задоволенням, легко, комфортно, з підтримкою педагогів й в колі справжніх друзів! Нехай буде у вас завжди бажання повертатися в школу, попереду чекають цікаві пригоди і ні грама не буде сліз, образ, нерозуміння і буллінгу. Батькам – терпіння, поменьше д/з й побільше взаєморозуміння”, – бажає старша сестра малому.

українські зірки діти в школі перше вересняукраїнські зірки діти в школі перше вересня

Ведуча ранкового шоу “Сніданок з 1+1” Неля Шовкопляс світлин поки не показувала, але вже розповіла: відправляє своїх синів-двійняток Матвія та Тимофія до школи у Києві. “Ми цьогоріч будемо навчатись офлайн, наша школа повністю готова до прийняття дітей. У нас є гарне укриття, яке розбудували ще більше, зробили там ремонт, тому мої сини будуть ходити до школи. Готуємося до школи, як і всі батьки: купили канцтовари, одяг, рюкзаки, налаштовуємось на навчання. У дітей настрій перед навчальним роком нормальний, вони будуть знайомитися з новою вчителькою, яка прийшла до них в клас. Матвій і Тимофій вже скучили за своїми друзями-однокласниками, тому ми очікуємо на школу в гарному, позитивному настрої”, – говорить ведуча.

Фото: інстаграм

Дивіться також:

Дитячі книжки, які українські зірки читають своїм малюкам

Як українські зірки святкують День вишиванки: яскраві фото

Згадати все: якими були Єфросиніна, Притула, Фреймут та інші зірки Нового каналу 25 років тому (ФОТО)