Дмитро Комаров виставив на аукціон рідкісне авто: гроші на благо України (ФОТО)

На день народження подарунки дарують імениннику. Проте Дмитро Комаров, що святкує сьогодні 39-ліття, порушив правила через війну.

“Сьогодні мені 39. Війна. Хочу використати цю дату с користю для України. Виставляю на аукціон колись улюблену мою «іграшку». В цій машині було вигадано багато сюжетів «Світу навиворіт», – оголосив журналіст-мандрівник в “Інстаграмі“.

Машина рідкісна – і з історією. “Вона з’явилася випадково. Як і багато хлопців, я хотів «спортивну купешку», але вважав це нераціональним. Та провидіння показало, що з бажаннями треба обережніше.

дмитро комаров машина продає для зсу благодійність війна

До початку війни, у мирному 2013-му, я продав стару машину і поклав гроші в банк, оскільки за тиждень летів у Індонезію. Не збирався купувати іншу, проте рука тягнулася до оголошень. Натрапив на Сhrysler Сrossfire і здивувався, що не знав про такий. Далі – огляди і оголошення. На всю Україну було дві таких, одна – 2006 року, з пробігом 11 000. Чоловік по телефону сказав, що обслуговує гараж людини, у котрої 20-30 машин, а ця вже давно стоїть, тому що купувалася новою для поїздок вихідного дня в ресторан. І більше не використовується”.

дмитро комаров машина продає для зсу благодійність війна

Якого автомобіліста не зацікавить така автівка? От і Комарова зацікавила. «Дмитре, їй 7 років, та можно помити і продати як нову», – сказали на сервісі, куди я «заради інтересу» звернувся. Спонтанне рішення былу прийнято. Купив, поставив на парковку і поїхав у Індонезію”.

Щодо стану автівки зараз: “Бита-крашена-відремонтована. Бампера. Без серйозних аварій. Стан хороший. Я схожу на переоформлення з тим, хто запропонує найбільшу ціну. Всі гроші – на допомогу Україні. Впевнений, ви не сумніваєтеся, що я правильно направлю кошти і відзвітую”, – обійцяє щедрий іменинник.

дмитро комаров машина продає для зсу благодійність війна

“Перебивайте ціни. Пам’ятайте – ви не просто купуєте рідкісну машину з історією – ви допомагаєте Україні. Живіть, незважаючи на війну. Радійте життю. І хай ця радість принесе користь”.

Фото: instagram.com/komarovmir

Дивіться також:

Дмитро Комаров: «Я стоятиму на вершині Евересту з українським прапором»

Алан Бадоєв: “Українська мова — це кордон. Безвідповідально, якщо ти її не знаєш”

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв