Прихильники давно підозрюють кулінарку, рестораторку, суддю проєкту «МастерШеф» Ольгу Мартиновську у романі із її колегою Володимиром Ярославським. Ще б пак: працюють разом, між ними очевидне порозуміння з півслова, яке існує між парами, їх бачили разом поза шоу, а Ольга називає чоловіка в “Інстаграмі” “мій Вова”. Проте обидвоє ніяк не коментували свої стосунки.

Аж ось Мартиновська вирішила розповісти, що ж насправді відбувається між ними з Ярославським, а також про знайомства в “Тіндері” та ідеал чоловіка – у великому інтерв’ю для проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником.

«З Ярославським ми просто друзі. Мама мені каже: «Може, через цю надміцну дружбу ти втратила можливість з кимось зустрітися. Бо всі думають, що ви з Володимиром разом». Але ми справді тільки дружимо. Між нами є платонічна любов. Ми завжди підтримуємо один одного. Донька його обожнює. Ми разом колись літали на відпочинок до Єгипту. Спали в одній кімнаті, до речі»,– сміючись, розповіла Ольга.

На запитання Григорія, чого ж не вистачає у Ярославському, аби між ними виникло щось більше, ніж дружба, рестораторка віджартувалася: «Вов, не ображайся, але хоча б 10 сантиметрів зросту».

Про свій ідеал чоловіка Ольга розповіла: «У мене немає чіткого образу, ідеалу, яким має бути мій чоловік. Але для мене важливо, щоб фізично він поряд зі мною був трішки більшим. Мені подобаються чоловічі риси обличчя і характеру. Такий собі чолов’яга. Ця людина має бути доброю: любити людей, тварин, життя».

Також Мартиновська зізналась, що за порадою подружки зареєструвалась у додатку для знайомств – “Тіндері”. «Мартиновська в “Тіндері” справжня. Тільки дуже рідко там з’являюсь,– зізналась Ольга. – Мені психолог говорив: «Олю, а що ти робиш для того, щоб знайти свою половинку? Хоч в Тіндері когось полайкай, на побачення сходи». Я ходила на Тіндер-побачення в Парижі декілька років тому. А в Україні, до речі, жодного разу».

Фото: instagram.com/olga_martynovska

Дивіться також:

“Цілуй мене і ваби”: Тоня Матвієнко присвятила нову пісню-експеримент Арсену Мірзояну (ВІДЕО)

“Я була інфантильною і безвідповідальною”: Надя Дорофєєва висловилася про співпрацю з росією